Dofinansowania do fotowoltaiki

Dopłaty do fotowoltaiki z programów rządowych przyznawane są zarówno osobom indywidualnym, jak i firmom. Właśnie dlatego podpowiadamy naszym klientom, jak mogą uzyskać spore dofinansowanie do fotowoltaiki z różnych źródeł. Decydując się na panele fotowoltaiczne, dotacje pozwalają na wybranie tych o znacznie większej mocy, które pozwolą przechować energię także na okres zimowy. Dzięki temu znacznie szybciej zwracają się koszty paneli fotowoltaicznych i więcej osób dostrzega opłacalność fotowoltaiki.

Fotowoltaika – aktualne dotacje

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, jak duże korzyści daje fotowoltaika. Koszt instalacji początkowo może wydawać się sporą inwestycją, jednak pozyskiwanie energii ze słońca nie tylko ma pozytywny wpływ na ekologię, ale również na rachunki. Dodatkowym plusem jest fakt, że można pozyskać spore dotacje zmniejszające początkowe wydatki. Oto one:

Mamy nadzieję, że nie mają Państwo wątpliwości co do tego, jak dużo zmieniają panele słoneczne. Dofinansowanie stanowi dużą pomoc na początku drogi w uzyskaniu ekologicznego domu. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć ile kosztuje fotowoltaika wykonana przez naszą firmę, zachęcamy do kontaktu. Chętnie przygotujemy wstępną wycenę.