Unia Europejska

Fotovoltika pre firmy

Uč sa viac

Generálny dodávateľ fotovoltaických fariem (EPC)

Uč sa viac

Jesteśmy autoryzowanym partnerem grupy

Prečo RAWICOM?

Od 2006 roku projektujemy i instalujemy systemy fotowoltaiczne dla klientów na terenie całego kraju i za granicą. Przez 15 lat montowaliśmy fotowoltaikę na domach jednorodzinnych i dachach firmowych. Od roku 2022 postanowiliśmy skupić się wyłącznie na dużych instalacjach i farmach fotowoltaicznych realizowanych dla firm i gospodarstw rolnych, ponieważ to największy potencjał na poprawę sytuacji polskiej energetyki, obniżenia emisji i poprawę jakości powietrza.

Oferujemy indywidualnie dopasowane instalacje fotowoltaiczne - w każdym projekcie przeprowadzamy audyt energetyczny, dobieramy odpowiednie panele fotowoltaiczne oraz inwertery, które będą w stanie sprostać potrzebom energetycznym konkretnej inwestycji. Sztuka montażu paneli fotowoltaicznych ma duże znaczenie dla żywotności instalacji, dlatego zajmują się tym specjaliści posiadający odpowiednie uprawnienia i wiedzę z zakresu fotowoltaiki.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Návratnosť investícií (ROI)

min. 500%

500% za 30 rokov užívania

Celkový počet realizovaných projektov

0

od 2006 roku

v Poľsku a Európe

Celkový inštalovaný výkon

viac ako 1 GW

solárnych systémov

Počet inštalatérov pripravených na novú výzvu

0

a 130

plne vybavených dodávok

Naše ocenenia

Naši partneri

Dotácie na fotovoltaiku – až 80%

80%

Spoločnosti investujúce do obnoviteľných zdrojov energie môžu mať nárok na spolufinancovanie solárnych systémov. Výška spolufinancovania závisí od miestnych podporných programov.

25 000

Poľnohospodári môžu získať dotácie až do výšky 25 000 PLN v rámci programu Agroenergia. Dotácia zahŕňa fotovoltické solárne systémy s výkonom do 50 kWp.

Kontaktujte nás, naši poradcovia Vám radi pomôžu a preveria možnosti dotácií vo Vašom regióne.

NAŠE PROJEKTY

Fotowoltaika od Rawicom

Prezentujemy Państwu instalacje fotowoltaiczne, wykonane dla naszych klientów. Tak duża liczba realizacji jest możliwa dzięki zaufaniu, jakim na początku naszej działalności, obdarzyli nas lokalni przedsiębiorcy z okolic Bydgoszczy, Torunia i całego województwa kujawsko-pomorskiego. Dziś wykonujemy instalacje fotowoltaiczne na terenie terenie całej Polski i Europy.

Instalacja fotowoltaiczna dla Twojej firmy

Każdego dnia montujemy panele fotowoltaiczne na dachach firm czy terenach przemysłowych. Zasilanie energią słoneczną obniża rachunki za prąd oraz obniża emisje CO2. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi realizacjami oraz szczegółami oferty.

Rekomendacje

Formularz kontaktowy