Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Stacja ładowania samochodów elektrycznych dla Twoich klientów

Stacja ładowania to nie tylko wygoda dla kierowców. Budowa stacji ładowania samochodów elektrycznych na parkingu generuje realne korzyści dla biznesu. Twoja firma zyska większą widoczną wśród potencjalnych klientów. Siedziba przedsiębiorstwa zostanie dodana do map ładowarek (Google, Plugshare itp.), co przełoży się na pozytywny wizerunek firmy, wzrost liczby klientów, a nawet dodatkowe przychody z usługi ładowania.

Pobierz specyfikacje ładowarki Wallbox eNext
Pobierz specyfikacje ładowarki Wallbox eHome
Pobierz specyfikacje ładowarki Wallbox eNext Elite
Pobierz specyfikacje ładowarki Wallbox eVolve Smart
Pobierz specyfikacje ładowarki Post eVolve Smart
Pobierz specyfikacje ładowarki Raption 50
Pobierz specyfikacje ładowarki Raption 100
Pobierz specyfikacje ładowarki Raption 150C
 

Stacje ładowania dla floty

Każda flota pojazdów ma inną charakterystykę, dlatego precyzyjnie obliczamy zapotrzebowanie energetyczne na pokonywane przez flotę Klienta trasy i dobieramy rodzaj stacji (AC/DC). Następnie dopasowujemy typ gniazd odpowiedni dla aut oraz liczbę realnie potrzebnych stacji, po czym przystępujemy do działania. Stacja ładowania pojazdów elektrycznych to doskonały sposób na redukcję kosztów transportu w Twojej firmie.

Ładowarki samochodowe dla deweloperów

Coraz więcej osób poszukuje miejsc zamieszkania z dostępem do nowoczesnej infrastruktury ładowania. Podnieś atrakcyjność Twoich nieruchomości, jednocześnie spełniając warunki nowej dyrektywy Unii Europejskiej. Montaż stacji ładowania samochodów elektrycznych na pewno pozytywnie wpłynie na zainteresowanie Twoimi nieruchomościami. Wyprzedź konkurencję i wyposaż nowo powstające budynki w ekologiczne ładowarki samochodowe.

Zaufani producenci stacji ładowania samochodów elektrycznych

Dysponujemy pełną gamą urządzeń AC i DC produkowanych przez czołowe europejskie marki – Circontrol (na rynku od 1997) oraz DBT (doświadczenie od 1992). Sprawdzony producent stacji ładowania samochodów elektrycznych to gwarancja bezawaryjnej i bezpiecznej pracy, a co za tym idzie – korzyści dla inwestora.

Nasza rola nie kończy się tylko na sprzedaży urządzeń. Zespół wykwalifikowanych instalatorów zajmuje się budową, montażem i serwisowaniem stacji. W każdym przypadku dbamy również o wypełnienie wszelkich niezbędnych dokumentów, zgłoszeń czy badań w UDT. Dodatkowo, możemy włączyć Twoją stację do naszej sieci ładowania Revnet i zająć się świadczeniem usług ładowania.

W przypadku zainteresowania pełną ofertą urządzeń lub doborem odpowiedniego rozwiązania dla Twojej firmy, zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.

Realizacje

Zobacz więcej

Masz pytania? Umów się na darmową wideo-konsultację. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

+ 48 793 206 207

Formularz kontaktowy