Komercyjne stacje ładowania pojazdów elektrycznych

Stacja ładowania samochodów elektrycznych dla Twoich klientów

 

Stacje ładowania to nie tylko wygoda dla kierowców. Budowa stacji ładowania samochodów elektrycznych na firmowym parkingu generuje realne korzyści dla biznesu. Państwa obiekt pojawi się wśród dynamicznie rosnącego i atrakcyjnego grona konsumentów. Zostanie dodany do map ładowarek (Google, Plugshare itp.), co przełoży się na pozytywny wizerunek firmy, wzrost ilości klientów, a nawet dodatkowe przychody z usługi ładowania.

Stacje ładowania dla floty

 

Każda flota pojazdów ma inną charakterystykę. Dlatego z każdym klientem precyzyjnie liczymy zapotrzebowanie energetyczne na pokonywane przez jego flotę trasy i dobieramy rodzaj stacji (AC/DC). Następnie dopasowujemy typ gniazd odpowiedni dla aut oraz liczbę realnie potrzebnych stacji, po czym przystępujemy do działania.

 

Stacje dla deweloperów i osiedli

 

Coraz więcej osób poszukuje miejsc zamieszkania z dostępem do nowoczesnej infrastruktury ładowania. Podnieś atrakcyjność swoich nieruchomości, jednocześnie spełniając warunki nowej dyrektywy Unii Europejskiej. Profesjonalna stacja ładowania samochodów na pewno wpłynie na zainteresowanie nieruchomościami.

Dysponujemy pełną gamą urządzeń AC i DC produkowanych przez czołowych europejskich producentów – Circontrol (na rynku od 1997) oraz DBT (1992).

Nasza rola nie kończy się tylko na sprzedaży urządzeń. Zespół wykwalifikowanych instalatorów zajmuje się budową, montażem i serwisowaniem stacji. W każdym przypadku dbamy również o wypełnienie wszelkich niezbędnych dokumentów, zgłoszeń czy badań w UDT. Dodatkowo, możemy włączyć Państwa stacje do naszej sieci ładowania Revnet i zająć się świadczeniem usług ładowania.

W przypadku zainteresowania pełną ofertą naszych urządzeń lub doborem odpowiedniego rozwiązania dla Państwa firmy, zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.

Realizacje

Zobacz więcej

Masz pytania? Umów się na darmową wideo-konsultację. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

+ 48 793 206 207

Formularz kontaktowy