Instalacje fotowoltaiczne dla firm

Tania energia ze słońca – fotowoltaika dla firmy

Niezależnie od branży, każda firma odczuwa stale rosnące ceny prądu. Instalacja fotowoltaiczna dla firm pozwala uniezależnić się od tych podwyżek i zyskać wiele więcej. Z panelami słonecznymi staniesz po stronie zrównoważonego rozwoju – zadbasz o środowisko i finanse Twojej firmy. Nie wiesz, czy dysponujesz odpowiednim budżetem? Przeprowadzimy dla Ciebie bezpłatny audyt energetyczny i przedstawimy indywidualny plan dla Twojej firmy.

Budowa elektrowni fotowoltaicznej

Pracujemy również dla funduszy inwestycyjnych i inwestorów indywidualnych jako wykonawca wielkoskalowych farm fotowoltaicznych. Zajmujemy się kompleksowo całym procesem, od dokumentacji i złożenia wniosku o warunki przyłączeniowe, poprzez aukcje URE/OZE, po budowę, uzyskanie koncesji i start produkcji energii. Uważamy, że panele fotowoltaiczne dla firm są przyszłością, dlatego zachęcamy wielu przedsiębiorców do budowy farm PV. Szukamy możliwości pozyskiwania alternatywnych środków dla inwestorów, którzy chcą postawić na elektrownie fotowoltaiczne. Ceny takiej inwestycji nie należą do najniższych, jednak z pomocą środków unijnych fotowoltaika dla firm jest znacznie tańsza.

Kompleksowa obsługa od audytu po instalację

Cenimy sobie jasne zasady współpracy. Budowa elektrowni fotowoltaicznej na dachu oraz dużej farmy PV przebiegają podobnie. Inwestycję można podzielić na kilka prostych etapów:

  1. Audyt, symulacja uzysku energii i kalkulacja prognozy ekonomicznej.
  2. Wstępny projekt instalacji na podstawie audytu i uwarunkowań dachu lub gruntu.
  3. Organizacja formalności niezbędnych do realizacji poszczególnych etapów i uzyskania pozwoleń.
  4. Dobór komponentów i zabezpieczeń instalacji oraz szczegółowa wycena.
  5. Kompleksowy montaż instalacji.
  6. Doradztwo oraz pomoc w złożeniu wniosków o dofinansowania, ulgi czy koncesje.

Fotowoltaika dla firm od 2006 roku

Doświadczenie w branży zbieramy już od 2006 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy sieć zaufanych dostawców, zestaw sprawnych procedur oraz co najważniejsze – zespół doświadczonych ekspertów, projektantów oraz instalatorów gotowych do działania w całej Polsce i Europie. Stale podnosimy nasze kompetencje, by wraz z rozwojem technologii dostarczać coraz wydajniejsze panele fotowoltaiczne dla firm.

Możesz mieć pewność, że zadbamy, aby nasza fotowoltaika dla firmy w pełni odpowiadała potrzebom Twojego biznesu i przynosiła zyski przez długie lata. Na pokrycie tych słów zapraszamy do zapoznania się z realizacjami i rekomendacjami naszych klientów.

Realizacje

Zobacz więcej

Masz pytania? Umów się na darmową wideo-konsultację. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

+ 48 793 206 207

Formularz kontaktowy