Instalacje fotowoltaiczne dla firm

Zredukuj koszty prowadzenia działalności dzięki profesjonalnej instalacji fotowoltaicznej

 

Niezależnie od branży, każda firma odczuwa stale rosnące ceny prądu. Inwestując w instalacje fotowoltaiczne dla firm, zyskuje się niezależność od tych podwyżek i wiele więcej. Stań po stronie zrównoważonego rozwoju – zadbaj o finanse swojej firmy i środowisko. W celu weryfikacji ekonomicznej takiej inwestycji oferujemy Państwu bezpłatny audyt energetyczny.

Budowa farmy fotowoltaicznej

 

Pracujemy również dla funduszy inwestycyjnych i inwestorów indywidualnych jako wykonawca wielkoskalowych farm fotowoltaicznych. Zajmujemy się kompleksowo całym procesem, od dokumentacji i złożenia wniosku o warunki przyłączeniowe, przez aukcje URE / OZE, po budowę, uzyskanie koncesji i start produkcji energii. Uważamy, że elektrownie fotowoltaiczne są przyszłością, dlatego zachęcamy wielu przedsiębiorców do podjęcia decyzji o budowie farm fotowoltaicznych. Szukamy wielu możliwości pozyskiwania alternatywnych środków dla firm, które chcą zainwestować w elektrownie fotowoltaiczne. Ceny takiej inwestycji nie należą do najniższych, jednak z pomocą środków unijnych koszta są znacznie mniejsze. Po więcej informacji zapraszamy TUTAJ.

Kompleksowa obsługa od audytu po instalację

Zarówno w przypadku instalacji na dachu firmy, jak i budowy farmy fotowoltaicznej, proces realizacji wygląda bardzo podobnie. 

  1. Audyt, symulacja uzysku energii i kalkulacja prognozy ekonomicznej.
  2. Wstępny projekt instalacji na podstawie audytu i uwarunkowań dachu lub gruntu.
  3. Organizacja formalności niezbędnych do realizacji poszczególnych etapów i uzyskania pozwoleń.
  4. Dobór komponentów i zabezpieczeń instalacji oraz szczegółowa wycena.
  5. Kompleksowy montaż instalacji.
  6. Doradztwo oraz pomoc w złożeniu wniosków o dofinansowania, ulgi czy koncesje.

Jako firma, doświadczenia w branży zbieramy już od 2006 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy sieć zaufanych dostawców, zestaw sprawnych procedur oraz najważniejsze – zespół doświadczonych ekspertów, projektantów oraz instalatorów gotowych do działania w całej Polsce i Europie. Stale podnosimy nasze kompetencje, by aktualizować nasze usługi wraz z rozwojem technologii.

Możesz mieć pewność, że zajmiemy się tym, by nasza fotowoltaika dla firm w pełni odpowiadała potrzebom Twojego biznesu i przynosiła zyski przez długie lata. Na pokrycie tych słów zapraszamy do zapoznania się z realizacjami i rekomendacjami naszych klientów.

Realizacje

Zobacz więcej

Masz pytania? Umów się na darmową wideo-konsultację. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

+ 48 793 206 207

Formularz kontaktowy