Obszar działania

Firma Rawicom specjalizuje się w montażu instalacji fotowoltaicznych dla firm. Zajmujemy się również montażem stacji ładowania samochodów. Pozwalamy naszym klientom wykorzystywać potencjał, tkwiący w świetle słonecznym, a tym samym – zmniejszać rachunki za energię elektryczną.

Działamy na rynku od 2006 roku. Lata doświadczenia przekładają się na jakość naszych usług. W zespole znalazło się miejsce wyłącznie dla prawdziwych specjalistów, którzy z powodzeniem projektują i montują instalacje fotowoltaiczne dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Montujemy instalacje fotowoltaiczne na dachach płaskich i skośnych oraz na gruncie. Wykonujemy również inwestycje na większą skalę. Podejmujemy się instalacji farm fotowoltaicznych. Oferujemy też kompleksową pomoc na każdym etapie inwestycji. Udzielamy więc wsparcia podczas gromadzenia niezbędnych dokumentów czy starań o uzyskanie dofinansowania.

Instalacje fotowoltaiczne w Polsce i za granicą

Nasza firma wywodzi się z okolic Bydgoszczy. Nieustanna chęć rozwoju pozwoliła nam jednak rozszerzyć zakres usług na całą Polskę. Instalacje fotowoltaiczne Rawicom są montowane nie tylko w naszym kraju, ale też za granicą. Mamy za sobą m. in. realizacje w Anglii, Holandii czy Niemczech. Nasze instalacje pojawiają się zarówno w wielkich miastach, jak i małych miejscowościach. Mieliśmy więc okazję pracować z różnego rodzaju zabudową oraz dostępnością światła słonecznego.

Kluczem do sukcesu są dla nas wnikliwy audyt i przemyślany plan instalacji. Dzięki nim, tworzymy instalacje fotowoltaiczne, idealnie dopasowane do potrzeb ich użytkowników. Nasi klienci otrzymują fachowe doradztwo i wsparcie na każdym etapie realizacji instalacji. Wszyscy pracujący dla nas specjaliści posiadają szeroką wiedzę na temat fotowoltaiki. Jest ona poparta doświadczeniem, udokumentowanym za pomocą licznych realizacji, które wykonaliśmy w Polsce i za granicą.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych montażem instalacji fotowoltaicznej. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na pytania oraz przedstawią szczegółową ofertę. Niezależnie od lokalizacji, oferujemy obsługę na najwyższym poziomie.

Sprawdź w jakich województwach działamy: