Fotowoltaika Lubelskie

Województwo lubelskie to jeden z najbardziej nasłonecznionych regionów w Polsce. Wciąż rośnie więc popularność instalacji fotowoltaicznych na tym terenie. Jeśli więc rozważasz montaż paneli słonecznych w lubelskim, skontaktuj się z nami.

Instalacje fotowoltaiczne w lubelskim

Rawicom to zespół specjalistów w dziedzinie audytu, projektowania i montażu. Nasi klienci otrzymują więc kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji. Na podstawie profesjonalnego audytu, powstaje plan inwestycji. Następnie, nasi monterzy przechodzą do realizacji. Ich doświadczenie daje nam pewność, że usługa została wykonana na najwyższym poziomie.

Wykorzystujemy wyłącznie podzespoły renomowanych producentów takich, jak LG Solar, Axitec czy Jinko Solar. W połączeniu z wiedzą i doświadczeniem naszego zespołu daje to pewność, że instalacja przez lata będzie wydajnie i bezpiecznie spełniać swoją funkcję. Fotowoltaika to jednorazowy koszt, który zwraca się średnio po 6 latach. Jest to krótki czas, biorąc pod uwagę, że otrzymujemy dostęp do taniej, ekologicznej energii na kilkadziesiąt lat.

Fotowoltaika – inwestycja w ekologiczną energię

Lubelskie to jeden z najlepszych regionów dla fotowoltaiki w Polsce. Roczne nasłonecznienie wynosi tutaj ok. 1050-1150 kWh/m², podczas gdy w pozostałych częściach kraju średnia to mniej niż 1000 kWh/m². Oznacza to, że w lubelskim słońce świeci częściej i intensywniej niż w innych częściach Polski. Dzięki temu, panele fotowoltaiczne są w stanie wyprodukować więcej energii. Region ma naturalne predyspozycje do montażu instalacji PV.

Panele słoneczne w lubelskim to bezpieczny i ekologiczny sposób na produkcję energii elektrycznej. Pozwalają osiągnąć niezależność energetyczną. Ma to istotne znaczenie w obliczu wciąż rosnących cen prądu. Korzystanie z odnawialnych źródeł energii jest też korzystne dla środowiska. Instalacja PV nie emituje szkodliwych substancji ani nie generuje hałasu. Długa żywotność paneli sprawia też, że fotowoltaika nie przyczynia się do zwiększania ilości odpadów. Ogniwa fotowoltaiczne są więc bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska.

Lubelszczyzna to doskonały region do montażu fotowoltaiki. Jeżeli więc rozważasz przejście na ekologiczną energię ze słońca, skontaktuj się z nami: