Fotowoltaika dla rolnictwa

Zredukuj koszty utrzymania swojego gospodarstwa za pomocą fotowoltaiki

 

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie gospodarstw rolnych na urządzenia i systemy elektryczne, koszty energii znacznie się podnoszą. Fotowoltaika dla rolnictwa to inwestycja, która pozwoli Ci uniezależnić się od podwyżek cen prądu oraz cieszyć się oszczędnościami przez długie lata. Biorąc pod uwagę obecne ceny prądu i ich podwyżki, zwrot z inwestycji może nastąpić już po 6 latach!

Chcesz sprawdzić, czy to Ci się opłaci? W celu weryfikacji ekonomicznej, oferujemy bezpłatny audyt energetyczny, który pokaże Ci ile możesz zaoszczędzić.

Zapraszamy do kontaktu!

Kompleksowa obsługa: od audytu po budowę instalacji fotowoltaicznej dla rolnika

 

Zarówno w przypadku instalacji na dachu budynku gospodarczego, jak i budowy farmy fotowoltaicznej na gruncie, proces realizacji wygląda bardzo podobnie.

  1. Symulacja uzysku energii i kalkulacja prognozy ekonomicznej.
  2. Wstępny projekt instalacji na podstawie audytu i uwarunkowań dachu lub gruntu.
  3. Dobór komponentów i zabezpieczeń instalacji oraz szczegółowa wycena.
  4. Kompleksowy montaż instalacji.
  5. Doradztwo oraz pomoc w złożeniu wniosków o dofinansowania lub ulgi na fotowoltaikę dla rolników.

Ulgi i dotacje do fotowoltaiki dla rolników

 

Rządowe ulgi dla rolników na fotowoltaikę oraz liczne dotacje mogą sprawić, że inwestycja w instalację fotowoltaiczną będzie jeszcze bardziej rentowna, a Ty osiągniesz szybszy zwrot kosztów. Z doświadczenia wiemy, jak skutecznie starać się o dotacje do fotowoltaiki dla rolników.

Nasi doradcy pomogą z wyborem programu odpowiedniego do Twojej sytuacji. Zapraszamy do kontaktu.

Nasze doświadczenie – Twoja korzyść

Doświadczenie w branży zbieramy już od 2006 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy sieć zaufanych dostawców, zestaw sprawnych procedur oraz co najważniejsze – zespół doświadczonych ekspertów, projektantów oraz instalatorów..

Możesz mieć pewność, że nasza fotowoltaika dla rolnika będzie w pełni odpowiadać potrzebom Twojego gospodarstwa i przyniesie zyski przez długie lata. Na pokrycie tych słów zapraszamy do zapoznania się z realizacjami i referencjami od naszych klientów.

Dzierżawa gruntu pod fotowoltaikę

 

Dzierżawa gruntu gwarantuje stabilny i wysoki zarobek w postaci czynszu dzierżawnego za każdy hektar gruntu. Jest to atrakcyjna alternatywa, jeśli nie zamierzasz inwestować we własną instalację fotowoltaiczną, ale chcesz zarabiać na ekologicznej energii ze słońca.

Więcej informacji na temat dzierżawy uzyskasz kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo.

Realizacje

Zobacz więcej

Masz pytania? Umów się na darmową wideo-konsultację. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

+ 48 793 206 207

Formularz kontaktowy