Blog

17.11.2022

Przywileje dla właścicieli aut elektrycznych – korzystasz z nich?

Chociaż liczba aut elektrycznych wciąż rośnie, w Polsce dalej jest ich mniej niż tradycyjnych samochodów spalinowych. Na razie kierowcy aut napędzanych prądem mogą więc korzystać z szeregu przywilejów. Czy jednak są dostępne dla wszystkich?

Przeczytaj więcej...

17.11.2022

Jak działa UPS do paneli fotowoltaicznych?

UPS to skrót angielskiej nazwy uninterruptible power supply, oznaczającej zasilacz bezprzerwowy (zasilacz awaryjny). Tego typu urządzenia z powodzeniem można łączyć z fotowoltaiką, aby zapewnić stałe zasilanie, nawet podczas przerw po stronie operatora.

Przeczytaj więcej...

24.10.2022

Zielona energia w gospodarstwie rolnym – zyskaj nowe dofinansowanie

Komisja Europejska nie przestaje kłaść nacisku na wprowadzanie ekologicznych rozwiązań. Tym razem chodzi o nowe dofinansowanie dla rolników, którzy otrzymają środki na rozwój swoich gospodarstw dzięki inwestycji w fotowoltaikę.

Przeczytaj więcej...

24.10.2022

Fotowoltaika ze stacją ładowania samochodów elektrycznych – warto?

Panele fotowoltaiczne to już w Polsce norma – widzimy je przy wielu domach, firmach, a nawet instytucjach publicznych. Rośnie również popularność aut elektrycznych, które jeszcze kilka temu były dla Polaków abstrakcją. Stacja ładowania samochodów elektrycznych i panele fotowoltaiczne są więc coraz powszechniejszym połączeniem. Czy rzeczywiście opłaca się w to zainwestować?

Przeczytaj więcej...