Fotowoltaika Zachodniopomorskie

Firma Rawicom działa w branży fotowoltaicznej na terenie całej Polski, a także za granicą. Podejmujemy się realizacji na potrzeby klientów indywidualnych i biznesowych. Jeżeli więc interesują Cię panele fotowoltaiczne w zachodniopomorskim, skontaktuj się z nami.

Instalacje fotowoltaiczne w zachodniopomorskim

Doświadczenie w branży zdobywamy od 2006 roku. Przez ten czas, wykonaliśmy tysiące realizacji w różnych warunkach i lokalizacjach. Tworzymy więc zarówno instalacje na potrzeby domów jednorodzinnych, jak i dużych zakładów produkcyjnych, gdzie zapotrzebowanie na energię elektryczną jest wysokie. Podejmujemy się również budowy farm fotowoltaicznych o mocy przekraczającej 50 kWp. Zajmujemy się też montażem domowych i komercyjnych stacji ładowania pojazdów.

Na pierwszym miejscu znajduje się dla nas jakość usług. Nasze instalacje działają bezpiecznie i wydajnie przez kilkadziesiąt lat. Wynika to z połączenia doświadczonego, wykwalifikowanego zespołu oraz najwyższej jakości podzespołów renomowanych producentów. Nasi klienci otrzymują fachową obsługę na każdym etapie inwestycji. Udzielamy również pomocy w kwestiach formalnych podczas starań o zezwolenia i dofinansowania.

Fotowoltaika – inwestycja w tanią energię

Ogniwa fotowoltaiczne zapewniają niezależność energetyczną. Ma to kluczowe znaczenie, biorąc pod uwagę nieustannie rosnące ceny prądu. Z doświadczeń naszych klientów wynika, że inwestycja zwraca się już po ok. 6 latach. Jest to bardzo krótki czas, biorąc pod uwagę, że otrzymujemy dostęp do taniej, ekologicznej energii na kilkadziesiąt lat.

Zakładamy panele słoneczne na gruncie oraz dachach domów jednorodzinnych, hal produkcyjnych, biurowców i innych obiektów. Działalność naszej firmy przyczynia się do zwiększania dostępności odnawialnych źródeł energii. Dzięki temu mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego i lokalni przedsiębiorcy mogą zredukować do minimum swoje rachunki za prąd. Zaoszczędzone środki pozwalają na dalszy rozwój biznesu, a co za tym idzie – całego regionu.

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania oraz udzielą rzetelnych informacji na temat fotowoltaiki. Jeśli więc zastanawiasz się nad instalacją fotowoltaiczną w zachodniopomorskim, zapraszamy do kontaktu: