Fotowoltaika Szczecin

Instalacja fotowoltaiczna od Rawicom w Szczecinie!

Firma Rawicom działa na terenie całej Polski, a także poza granicami kraju. Podejmujemy się realizacji m. in. na terenie województwa zachodniopomorskiego. Jeżeli więc interesują Cię panele fotowoltaiczne w Szczecinie lub okolicach, skontaktuj się z nami.

Instalacje fotowoltaiczne w Szczecinie

Panele słoneczne stały się już nieodłącznym elementem krajobrazu polskich miast i wsi. Zapewniają dostęp do taniej, ekologicznej energii. Ma to znaczenie szczególnie w czasie, gdy ceny prądu wciąż rosną i nic nie wskazuje na ich spadek w przyszłości. Ogniwa fotowoltaiczne pozwalają zredukować rachunki za energię elektryczną do minimum. Dzięki temu, inwestycja zwraca się średnio po 6 latach. Jest to bardzo krótki czas, biorąc pod uwagę, że w zamian otrzymujemy dostęp do taniej, ekologicznej energii na kilkadziesiąt lat.

Na pierwszym miejscu stawiamy jakość usług. Korzystamy więc wyłącznie z podzespołów renomowanych producentów np. LG Solar, Axitec czy SolarEdge. Doświadczenie w branży zdobywamy od 2006 roku. Dzięki temu, jesteśmy w stanie stworzyć instalację fotowoltaiczną, idealnie dopasowaną do potrzeb użytkowników danego budynku.

Umów się na darmową konsultację

info@rawicom.plDofinansowania do fotowoltaiki

Fotowoltaika w domu i przedsiębiorstwie

W województwie zachodniopomorskim dynamicznie rozwijają się przemysł stoczniowy, energetyczny, chemiczny czy drzewny. Centrum gospodarki regionu jest oczywiście aglomeracja szczecińska. Rozwijający się przemysł to rosnące zapotrzebowanie energetyczne. Podejmujemy się więc montażu instalacji fotowoltaicznych nie tylko w domach jednorodzinnych, ale też biurowcach, halach produkcyjnych i innych obiektach.

Dostęp do taniej, ekologicznej energii otwiera przed przedsiębiorcami nowe perspektywy rozwoju. Obniżenie kosztów prądu pozwala na zdobycie środków na dalszy rozwój działalności. Panele fotowoltaiczne to inwestycja, która przynosi realne korzyści dla domu i biznesu.

Specjaliści Rawicom udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania oraz przekazują rzetelne informacje na temat fotowoltaiki. Jeżeli więc zastanawiasz się nad montażem paneli słonecznych w Szczecinie i okolicach, skontaktuj się z nami.

Masz pytania? Umów się na darmową wideo-konsultację. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

+ 48 793 206 207

Umów się na darmową konsultację