Fotowoltaika Wielkopolska

Firma Rawicom zajmuje się montażem instalacji fotowoltaicznych w całej Polsce, a nawet za granicą. Regularnie realizujemy projekty na terenie Wielkopolski. Jeżeli więc rozważasz założenie instalacji fotowoltaicznej w tym rejonie, skontaktuj się z nami. Specjaliści Rawicom odpowiedzą na wszystkie pytania oraz szerzej przedstawią naszą ofertę.

Fotowoltaika – realne korzyści z inwestycji

Panele fotowoltaiczne to już nieodłączny element krajobrazu polskich miast i wsi. Rosnąca popularność odnawialnych źródeł energii jest zdecydowanie zjawiskiem pozytywnym. Możemy z dumą przyznać, że przyczyniamy się do zwiększania dostępu do ekologicznego, taniego prądu.

Inwestycja w fotowoltaikę zwraca się średnio po 6 latach. Dzieje się tak, dzięki zredukowanym do minimum rachunkom za prąd. Ogniwa fotowoltaiczne dają niezależność energetyczną. Jest to bardzo cenne w czasach, gdy ceny za prąd szybko rosną.

Obsługujemy klientów indywidualnych, ale też biznesowych. Planujemy i montujemy instalacje przy budynkach o wysokich potrzebach energetycznych np. zakładach produkcyjnych. Przedsiębiorca może więc przeznaczyć zaoszczędzone środki na rozwój swojego biznesu.

Panele słoneczne w Wielkopolsce

Nasi klienci otrzymują kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji. Na początku, wykonujemy szczegółowy audyt. Na jego podstawie, przygotowujemy plan inwestycji. Następnie, nasi wykwalifikowani monterzy realizują projekt. Udzielamy też wsparcia w kwestiach formalnych: zdobywaniu niezbędnych zezwoleń oraz dofinansowań.

Doświadczenie w montażu fotowoltaiki zdobywamy od 2006 roku. Doskonale wiemy więc, że kluczem do stworzenia trwałej, bezpiecznej instalacji są wykwalifikowany zespół i najwyższej jakości podzespoły. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami takimi, jak LG Solar, Huawei czy Axitec. Dzięki temu, mamy pewność, że nasze instalacje przez lata będą sprawnie i bezpiecznie działać.

Panele fotowoltaiczne w Wielkopolsce to szansa na dalszy rozwój regionu. Z dumą możemy stwierdzić, że firma Rawicom przyczynia się do rozpowszechniania dostępu do bezpiecznej, taniej i ekologicznej energii elektrycznej ze słońca.

Znajdą Nas Państwo w: