Fotowoltaika Poznań

Instalacja fotowoltaiczna od Rawicom w Poznaniu!

Firma Rawicom działa na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. W obszarze naszej działalności znajduje się również Wielkopolska. Regularnie montujemy panele fotowoltaiczne w Poznaniu i okolicach.

Panele słoneczne – dlaczego warto?

Rosnąca popularność fotowoltaiki ma istotne przyczyny. Pierwszą z nich jest oczywiście oszczędność. Ceny prądu wciąż rosną. Fotowoltaika pozwala osiągnąć niezależność energetyczną. Dzięki znacznemu obniżeniu rachunków, inwestycja zazwyczaj zwraca się średnio po 6 latach. To bardzo krótki czas, biorąc pod uwagę, że instalacja fotowoltaiczna posłuży nam przez kilkadziesiąt lat. Warto też pamiętać o możliwości uzyskania dofinansowania lub ulgi. Dzięki temu, inwestycja jest jeszcze mniej obciążająca dla budżetu.

Panele słoneczne są też przyjazne dla środowiska. Ich użytkowanie nie powoduje emisji do atmosfery szkodliwych związków. Instalacja jest bezpieczna dla ludzi i zwierząt. Jej praca jest bardzo cicha. Fotowoltaika doskonale więc sprawdza się na terenach miejskich, gdzie dąży się do obniżenia poziomu hałasu.

Nasze instalacje są bezobsługowe, co zapewnia dużą wygodę ich użytkownikom. Klient może więc spokojnie czekać, aż rachunki za energię elektryczną się obniżą, a inwestycja się zwróci.

Umów się na darmową konsultację

info@rawicom.plDofinansowania do fotowoltaiki

Instalacje fotowoltaiczne w Poznaniu

Rawicom to zespół specjalistów, posiadających szeroką wiedzę i bogate doświadczenie w zakresie fotowoltaiki. Nasi audytorzy, projektanci i monterzy zapewniają klientom kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji. Na początku, przeprowadzamy szczegółowy audyt. Na jego podstawie, przygotowujemy plan inwestycji. Następnym krokiem jest montaż. Połączenie najwyższej jakości podzespołów i pracy wykwalifikowanych monterów daje pewność, że instalacja będzie bezawaryjnie działać przez kilkadziesiąt lat.

Posiadamy szerokie doświadczenie w realizacji projektów na gruncie oraz dachach domów jednorodzinnych, zakładów produkcyjnych, biurowców czy budynków użyteczności publicznej. Potrafimy więc stworzyć instalację, która w pełni wykorzysta światło słoneczne dostępne w danej lokalizacji.

Podejmujemy się montażu fotowoltaiki w miejscach, gdzie zapotrzebowanie na energię elektryczną jest naprawdę wysokie. Dzięki naszym panelom, przedsiębiorcy oszczędzają środki, które mogą przeznaczyć na rozwój biznesu.

Jeżeli interesuje Cię fotowoltaika w Poznaniu i okolicach, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przedstawią szczegóły oferty oraz odpowiedzą na wszelkie pytania.

Instalacje fotowoltaiczne Poznań - opinie klientów

Masz pytania? Umów się na darmową wideo-konsultację. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

+ 48 793 206 207

Umów się na darmową konsultację