Fotowoltaika Kujawsko Pomorskie

Firma Rawicom wywodzi się z okolic Bydgoszczy. Dynamiczny rozwój pozwolił nam znacznie poszerzyć zakres działalności. Obecnie montujemy instalacje fotowoltaiczne w całej Polsce, a nawet za granicą. Województwo kujawsko-pomorskie ma jednak dla nas szczególne znaczenie. Doskonale znamy lokalny rynek, dzięki czemu jesteśmy w stanie jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby mieszkańców regionu.

Panele fotowoltaiczne w kujawsko-pomorskim

Doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznych zbieramy od 2006 roku. W naszym portfolio znajdują się tysiące realizacji w różnych lokalizacjach i warunkach. Znacząca część z nich miała miejsce na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Odwiedzamy zarówno duże miasta, jak i niewielkie wioski. Eksperci, pracujący w oddziałach Rawicom, potrafią więc stworzyć projekt, który doskonale sprawdzi się w konkretnej lokalizacji.

Montujemy panele słoneczne na dachach płaskich, skośnych oraz na gruncie. Nasi klienci nie muszą mieć konkretnej koncepcji ani sprecyzowanych planów. Specjaliści Rawicom określą zapotrzebowanie energetyczne budynku oraz przeanalizują warunki, aby w pełni wykorzystać światło słoneczne dostępne w konkretnym miejscu. Dzięki temu, instalacja fotowoltaiczna spełni oczekiwania użytkowników budynku.

Fotowoltaika dla firm

Obsługujemy budynki mieszkalne oraz firmy. Jesteśmy więc w stanie stworzyć fotowoltaikę dostosowaną do potrzeb domu jednorodzinnego, ale też dużego zakładu przemysłowego. Współpracujemy z przedsiębiorcami i zapewniamy im dostęp do taniej i ekologicznej energii. Obsługujemy obiekty, w których zużycie energii elektrycznej jest wysokie: biurowce, zakłady produkcyjne czy manufaktury. Nasze instalacje fotowoltaiczne pozwalają łączyć ekologię i korzyści ekonomiczne. Zajmujemy się nie tylko wykonaniem planu i instalacją, ale też udzielamy wsparcia na każdym etapie inwestycji. Pomagamy więc w uzyskaniu dofinansowania, ulgi czy koncesji.

Rawicom to zespół ekspertów, projektantów i instalatorów wciąż podnosi kompetencje, aby nadążać za najnowszymi technologiami. Dzięki temu, fotowoltaika w kujawsko-pomorskim wciąż dynamicznie się rozwija i zyskuje coraz większą popularność. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych montażem instalacji fotowoltaicznej lub stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Specjaliści Rawicom bliżej przedstawią naszą ofertę i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące współpracy w poniższych miastach: