Fotowoltaika Nakło nad Notecią

Firma Rawicom zajmuje się montażem ogniw fotowoltaicznych od 2006 roku. Przez ten czas, przeprowadziliśmy tysiące realizacji w Polsce i za granicą. Szczególne znaczenie wciąż ma jednak dla nas województwo kujawsko-pomorskie, w którym znajduje się siedziba naszej firmy. Chętnie podejmujemy się więc montażu paneli słonecznych w Nakle nad Notecią i okolicach.

Solidne instalacje fotowoltaiczne w Nakle nad Notecią

Na pierwszym miejscu stawiamy jakość. Dzięki temu, nasze panele słoneczne bezawaryjnie służą swoim właścicielom przez kilkadziesiąt lat. Współpracujemy wyłącznie z producentami, dostarczającymi najwyższej jakości komponenty. Korzystamy z podzespołów LG Solar, Axitec czy Jinko Solar. Dla naszych klientów oznacza to gwarancję niezawodności i efektywnego działania. Udzielamy gwarancji na 25 lat. Nasi klienci nie muszą więc obawiać się problemów technicznych. Dodatkowo, każda domowa instalacja fotowoltaiczna jest objęta serwisem w cenie usługi.

Umów się na darmową konsultację

info@rawicom.plDofinansowania do fotowoltaiki

Fotowoltaika – realne korzyści z inwestycji

Popularność fotowoltaiki wciąż rośnie. W dużej mierze wynika to z kwestii ekonomicznych. Rachunki za energię elektryczną stają się coraz wyższe. Montaż ogniw fotowoltaicznych zapewnia niezależność od rosnących cen prądu. Rachunki stają się niższe, przez co inwestycja może zwrócić się nawet w ciągu pięciu lat. Dostępne są też liczne ulgi i dofinansowania. Oferujemy pomoc w gromadzeniu niezbędnej dokumentacji oraz załatwianiu związanych z nimi formalności.

Panele są też przyjazne dla środowiska. Światło słoneczne to jedno z najbogatszych odnawialnych źródeł energii. Pozyskiwany w ten sposób prąd jest więc tani, czysty i ekologiczny. Do zalet paneli fotowoltaicznych należy też łatwe użytkowanie. Instalacja działa automatycznie, bez wysiłku ze strony właściciela. Zapewniamy również najwyższej jakości komponenty oraz fachowy montaż, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa.
Zajmujemy się planowaniem i montażem instalacji fotowoltaicznych w Nakle nad Notecią i innych miejscowościach. W ten sposób, zapewniamy klientom indywidualnym i biznesowym dostęp do taniej, ekologicznej energii.

Masz pytania? Umów się na darmową wideo-konsultację. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

+ 48 793 206 207

Umów się na darmową konsultację