Fotowoltaika Żnin

Nasza firma działa na terenie całej Polski, a nawet za granicą. Rawicom ma swoją siedzibę w pobliżu Bydgoszczy, dlatego to województwo kujawsko-pomorskie jest centrum naszej działalności. Regularnie podejmujemy się więc montażu instalacji fotowoltaicznych w Żninie i okolicach.

Fotowoltaika dla domu i biznesu

Doskonale znamy charakterystykę Kujaw i Pomorza. Dzięki temu, jesteśmy w stanie jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby lokalnych mieszkańców i przedsiębiorców. Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych. W zakresie naszych usług znajdują się instalacja paneli fotowoltaicznych oraz montaż domowych i komercyjnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych.

Zajmujemy się również budową farm fotowoltaicznych dla funduszy inwestycyjnych i inwestorów indywidualnych. Udzielamy też kompleksowej pomocy w zakresie pozyskiwania dofinansowań z Unii Europejskiej oraz polskich programów rządowych.

Umów się na darmową konsultację

info@rawicom.plDofinansowania do fotowoltaiki

Panele słoneczne w Żninie

Rawicom to zespół doświadczonych specjalistów: audytorów, projektantów i monterów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, możemy zapewnić kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji. Jeżeli rozważasz instalację paneli fotowoltaicznych w Żninie lub okolicach, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przeprowadzą Cię przez cały proces. Klient może wyłącznie czekać na realizację inwestycji i obniżone rachunki za prąd.

Kluczem do świadczenia usług na najwyższym poziomie są dla nas podzespoły znanych producentów. Doświadczenie w branży fotowoltaicznej zdobywamy od 2006 roku, dlatego zbudowaliśmy sieć zaufanych dostawców. Korzystamy wyłącznie z podzespołów znanych marek takich, jak LG Solar, Axitec, Huawei czy Growatt. Mamy więc pewność, że nasze instalacje będą bezawaryjnie służyć swoim właścicielom przez kilkadziesiąt lat.
Oferujemy gwarancję na 25 lat oraz profesjonalny serwis w cenie usługi, dlatego nasi klienci mogą spać spokojnie. Nasze panele zachowują wydajność przez kilkadziesiąt lat. Jednorazowa inwestycja zapewnia więc dostęp do taniej, ekologicznej energii na bardzo długi czas.

Z dumą możemy stwierdzić, że przyczyniamy się do popularyzacji odnawialnych źródeł energii. Fotowoltaika otwiera nowe perspektywy lokalnym przedsiębiorcom i mieszkańcom. Jeżeli rozważasz przejście na czystą, ekologiczną energię, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przedstawią szczegółową ofertę i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Masz pytania? Umów się na darmową wideo-konsultację. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

+ 48 793 206 207

Umów się na darmową konsultację