Fotowoltaika Włocławek

Firma Rawicom zajmuje się montażem instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski, a nawet za granicą. Centrum działalności wciąż pozostaje województwo kujawsko-pomorskie, w którym znajduje się nasza siedziba. Obsługujemy m. in. okolice Włocławka, jednego z największych miast regionu.

Instalacje fotowoltaiczne – całoroczny zysk

Panele fotowoltaiczne stają się nieodłącznym elementem krajobrazu polskich miast i wsi. Taka tendencja w dużym stopniu wynika z coraz większego nacisku na ochronę środowiska. Jest on widoczny chociażby w działaniach Komisji Europejskiej. Promowanie stosowania niskoemisyjnych technologii przekłada się na korzyści dla wszystkich mieszkańców UE. Oprócz czystszego powietrza, możemy liczyć na ulgi i dofinansowania dla osób, zainteresowanych założeniem paneli fotowoltaicznych.

Nasi eksperci przeprowadzają szczegółowy audyt, na podstawie którego wykonują plan instalacji. Dzięki temu, maksymalnie wykorzystujemy potencjał konkretnego miejsca i dostępność światła słonecznego. Instalacja przynosi więc zyski przez cały rok, a nie wyłącznie podczas ciepłych, letnich miesięcy. Ogniwa fotowoltaiczne przestają pracować dopiero po zmierzchu. Możliwość generowania energii, nawet w pochmurne dni, sprawia że instalacja paneli jest opłacalna w polskim klimacie.

Umów się na darmową konsultację

info@rawicom.plDofinansowania do fotowoltaiki

Najlepsze panele słoneczne we Włocławku

Doświadczenie w montażu fotowoltaiki zbieramy już od 2006 roku. Przekonaliśmy się, że kluczowe znaczenie ma jakość komponentów. Współpracujemy więc wyłącznie ze znanymi producentami, posiadającymi światową renomę. Wykorzystujemy podzespoły takich marek, jak LG Solar, Huawei czy Jinko Solar. Mamy więc pewność, że nasze ogniwa fotowoltaiczne będą bezawaryjnie spełniać swoją funkcję przez kilkadziesiąt lat.

Stworzyliśmy zespół doświadczonych i kompetentnych audytorów, projektantów i instalatorów. Dzięki temu, mamy pewność, że nasze panele są montowane solidnie i spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oferujemy 25 lat gwarancji na sprawne działanie instalacji, co najlepiej świadczy o jakości naszych usług.

Nasza fotowoltaika we Włocławku zmienia oblicze województwa kujawsko-pomorskiego. Rawicom zapewnia domom i firmom dostęp do taniej, ekologicznej energii elektrycznej. Dzięki temu, otwieramy lokalnym mieszkańcom i przedsiębiorcom nowe perspektywy rozwoju.

Masz pytania? Umów się na darmową wideo-konsultację. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

+ 48 793 206 207

Umów się na darmową konsultację