Fotowoltaika Świecie

Firma Rawicom zajmuje się montażem instalacji fotowoltaicznych od 2006 roku. W naszym portfolio znajdują się tysiące realizacji, wykonanych w całej Polsce, a nawet za granicą. Siedziba firmy znajduje się w okolicach Bydgoszczy, dlatego to województwo kujawsko-pomorskie jest centrum naszej działalności. Chętnie podejmujemy się więc montażu paneli słonecznych w Świeciu i okolicach.

Fotowoltaika – wiele korzyści z jednej inwestycji

Panele fotowoltaiczne na stałe wpisały się w krajobraz polskich miast i wsi. Nie dzieje się tak bez powodu. Pozyskiwanie energii ze światła słonecznego jest opłacalne z ekonomicznego i ekologicznego punktu widzenia. Ceny prądu stają się coraz wyższe. Montaż fotowoltaiki w dużym stopniu pozwala się od nich uniezależnić.

Obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych, ale też biznesowych. Wspieramy przedsiębiorców, montując panele fotowoltaiczne w zakładach, gdzie zużycie energii elektrycznej jest naprawdę duże. Zainstalowaliśmy już ogniwa na dachach biurowców, zakładów produkcyjnych czy budynków użyteczności publicznej.

Słońce należy do odnawialnych źródeł energii. Jego wykorzystywanie jest więc przyjazne dla środowiska. Panele produkują więc ekologiczną, bezpieczną i tanią energię.

Umów się na darmową konsultację

info@rawicom.plDofinansowania do fotowoltaiki

Wytrzymałe instalacje fotowoltaiczne w Świeciu

Rawicom to zespół specjalistów ds. paneli fotowoltaicznych: audytorów, projektantów i monterów. Klient otrzymuje więc kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji. Przeprowadzamy audyt, na podstawie którego powstaje plan instalacji. Następnie, pomagamy w uzyskaniu niezbędnych zezwoleń oraz zgromadzeniu dokumentacji, wymaganej do otrzymania dofinansowania lub ulgi. Następnie, nasi monterzy solidne instalują panele słoneczne na dachu lub gruncie, używając do tego celu najwyższej jakości podzespołów.

Klient otrzymuje gwarancję na 25 lat oraz dostęp do profesjonalnego serwisu. Właściciel nie musi więc obawiać się, że pojawią się problemy techniczne. Zadaniem właściciela instalacji jest wyłącznie oczekiwanie na niższe rachunki za energię elektryczną oraz zwrot inwestycji.
Zajmujemy się montażem paneli fotowoltaicznych oraz stacji ładowania pojazdów w Świeciu i innych miejscowościach. Jeżeli chcesz zacząć korzystać z ekologicznej, taniej energii, zapraszamy do kontaktu. Specjaliści Rawicom chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i przedstawią szczegółową ofertę.

Masz pytania? Umów się na darmową wideo-konsultację. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

+ 48 793 206 207

Umów się na darmową konsultację