Fotowoltaika Inowrocław

Firma Rawicom działa na terenie całej Polski, a nawet za granicą. Nasza siedziba znajduje się jednak w województwie kujawsko-pomorskim, dlatego ten region ma dla nas szczególne znaczenie. Doskonale znamy potrzeby lokalnego rynku, dlatego chętnie podejmujemy się współpracy z klientami indywidualnymi i biznesowymi z Kujaw i Pomorza.

Solidne panele fotowoltaiczne w Inowrocławiu

Działamy od 2006 roku, dlatego zdobyliśmy doświadczenie, które wykorzystujemy w codziennej pracy. Jesteśmy więc w stanie zaoferować naszym klientom kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji. Przeprowadzamy szczegółowy audyt, na podstawie którego przygotowujemy plan instalacji. Nasze panele słoneczne są więc doskonale dopasowane do miejsca, w którym je montujemy. W ten sposób, w pełni wykorzystujemy potencjał danej lokalizacji i dostępność światła słonecznego.

Ważną częścią naszego zespołu są doświadczeni monterzy. Połączenie ich umiejętności oraz komponentów od sprawdzonych producentów, sprawia że instalacje bezawaryjnie służą naszym klientom przez dziesiątki lat. Dodatkowo, udzielamy wsparcia w kwestiach formalnych. Pomagamy w zdobyciu niezbędnych pozwoleń, dofinansowań oraz ulg.

Umów się na darmową konsultację

info@rawicom.plDofinansowania do fotowoltaiki

Instalacje fotowoltaiczne w domu i biznesie

Zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznej na różnego rodzaju budynkach. Obsługujemy domy jednorodzinne, ale też miejsca o znacznie większym zużyciu energii. Podejmujemy się instalacji paneli słonecznych na dachach biurowców czy zakładów produkcyjnych. Zajmujemy się również większymi inwestycjami – farmami fotowoltaicznymi. Zakres naszych usług obejmuje też montaż domowych i komercyjnych stacji ładowania pojazdów. Wspieramy pozyskiwanie energii elektrycznej z ekologicznych źródeł, nie tylko na potrzeby domu i firmy, ale też transportu.

Ogniwa fotowoltaiczne to przyszłość energetyki. Jeżeli zastanawiasz się nad inwestycją i rozpoczęciem pozyskiwania prądu z odnawialnych źródeł, zapraszamy do kontaktu. Specjaliści Rawicom udzielą rzetelnych informacji i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Masz pytania? Umów się na darmową wideo-konsultację. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

+ 48 793 206 207

Umów się na darmową konsultację