Fotowoltaika Mogilno

Firma Rawicom zajmuje się montażem fotowoltaiki od 2006 roku. Przez ten czas, do naszego portfolio trafiło wiele instalacji, wykonywanych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Centrum działalności wciąż jednak pozostaje województwo kujawsko-pomorskie, w którym mieści się nasza siedziba. Zajmujemy się więc m. in. montażem instalacji fotowoltaicznych w Mogilnie i okolicach.

Solidne panele słoneczne w Mogilnie

Szeroka wiedza na temat fotowoltaiki, poparta bogatym doświadczeniem, pozwala nam tworzyć instalacje fotowoltaiczne, które przetrwają lata. Udzielamy 25 lat gwarancji na montowane przez nas panele, co doskonale świadczy o ich jakości. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości komponentów od sprawdzonych producentów. Mamy więc pewność, że instalacja będzie wydajna i bezawaryjna.

Rawicom to zespół ekspertów, zajmujących się audytem, projektowaniem oraz montażem. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, tworzymy instalacje fotowoltaiczne, idealnie dopasowane do lokalizacji i potrzeb użytkowników budynku. Nasze panele pozwalają w pełni wykorzystać dostępne światło słoneczne i obniżyć rachunki za energię elektryczną.

Umów się na darmową konsultację

info@rawicom.plDofinansowania do fotowoltaiki

Fotowoltaika – korzyść dla domu i biznesu

Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych. Podejmujemy się więc montażu instalacji na dachach domów jednorodzinnych, ale też biurowców, zakładów produkcyjnych czy budynków użyteczności publicznej. Zajmujemy się również budową farm fotowoltaicznych o mocy przekraczającej 50 kWp.

Podejmujemy się też współpracy z firmami budowlanymi, hurtowniami, lokalami usługowymi oraz zakładami dekarskimi. Możemy zaoferować dodatkowe usługi takie, jak utwardzanie drogi dojazdowej, montaż rynien, budowa ogrodzenia czy badanie dachu lub gleby. Naszych partnerów traktujemy tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani w biznesie. Dbamy więc, żeby nasza kadra była doskonale wykwalifikowana, a procedury – dopracowane.

Rozważasz założenie paneli w fotowoltaicznej w Mogilnie lub okolicach? Skontaktuj się z nami. Nasi eksperci udzielą rzetelnych informacji oraz chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Masz pytania? Umów się na darmową wideo-konsultację. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

+ 48 793 206 207

Umów się na darmową konsultację