Fotowoltaika Grudziądz

Firma Rawicom wykonuje montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski, a nawet poza granicami kraju. Nasza siedziba znajduje się jednak w województwie kujawsko-pomorskim. Ten region ma więc dla nas szczególne znaczenie. Chętnie podejmujemy się montażu paneli fotowoltaicznych w Grudziądzu i okolicach.

Panele słoneczne – jakie dają korzyści?

Montażem paneli fotowoltaicznych zajmujemy się od 2006 roku. Obserwujemy więc rosnącą popularność ekologicznych metod pozyskiwania energii elektrycznej. Fotowoltaika stała się nieodłącznym elementem krajobrazu polskich miast i wsi. Ten trend wynika z rosnącej świadomości społecznej w zakresie ekologii, ale też chęci obniżenia rachunków za energię elektryczną.

Montaż instalacji fotowoltaicznej jest korzystny przede wszystkim z ekonomicznego punktu widzenia. Średni czas zwrotu inwestycji wynosi zaledwie 6 lat. Warto też pamiętać, że dostępne są dofinansowania, które pozwalają obniżyć koszty wykonania instalacji. Specjaliści Rawicom służą fachową pomocą na każdym etapie inwestycji. Wspieramy naszych klientów również w kwestiach formalnych takich, jak zdobycie pozwoleń czy zgromadzenie dokumentacji, niezbędnej do otrzymania dofinansowania lub ulgi.

Umów się na darmową konsultację

info@rawicom.plDofinansowania do fotowoltaiki

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne w Grudziądzu

Lata doświadczenia upewniły nas w przekonaniu, że do wykonania solidnej instalacji fotowoltaicznej, konieczne są najwyższej jakości komponenty. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi markami takimi, jak LG Solar, Jinko Solar czy Huawei. Mamy więc pewność, że używane przez nas komponenty będą bezawaryjnie służyć swoim właścicielom przez kilkadziesiąt lat.

Za sukcesem firmy stoi jednak zespół specjalistów w dziedzinie fotowoltaiki: audytorów, projektantów oraz monterów. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam sprawnie przeprowadzać klientów przez wszystkie etapy inwestycji. Oferujemy kompleksową obsługę od audytu, przez wykonanie projektu i pomoc w kwestiach formalnych, po solidny montaż. Zadaniem klienta jest wyłącznie oczekiwanie na zmniejszenie rachunków za energię elektryczną oraz zwrot inwestycji.

Zajmujemy się montażem paneli fotowoltaicznych w Grudziądzu i innych miejscowościach. Obsługując klientów indywidualnych i biznesowych, dajemy Polakom dostęp do taniego, ekologicznego prądu.

Masz pytania? Umów się na darmową wideo-konsultację. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

+ 48 793 206 207

Umów się na darmową konsultację