Fotowoltaika Tuchola

Działamy na terenie całej Polski, a nawet za granicą. Firma Rawicom wywodzi się jednak z województwa kujawsko-pomorskiego, gdzie znajduje się nasza siedziba. Doskonale znamy region oraz potrzeby lokalnych mieszkańców i przedsiębiorców. Chętnie podejmujemy się więc montażu instalacji fotowoltaicznych w Tucholi i okolicach.

Instalacje fotowoltaiczne – realne korzyści z inwestycji

Panele fotowoltaiczne stały się nieodłącznym elementem krajobrazu polskich miast i wsi. Nie dzieje się tak bez powodu. Rosnące ceny prądu skłaniają do dążenia do niezależności energetycznej. Fotowoltaika pozwala obniżyć rachunki za energię elektryczną do minimum. Dzięki temu, inwestycja zazwyczaj zwraca się już po kilku latach.

Specjaliści Rawicom udzielają też pomocy w spełnieniu wymogów formalnych do uzyskania dofinansowań lub ulg. Oferujemy więc kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji.

Pozyskiwanie energii z paneli słonecznych jest też korzystne ze względów ekologicznych. Nie dochodzi do emisji CO₂ i innych szkodliwych substancji. Fotowoltaika pozwala więc pozyskiwać tanią, czystą energię.

Zaletą naszych instalacji fotowoltaicznych jest też niezawodność. Wykorzystanie najwyższej jakości podzespołów i fachowy montaż to gwarancja bezpiecznego użytkowania. Nasze instalacje są bezobsługowe. Zadaniem właściciela jest więc wyłącznie oczekiwanie na niższe rachunki za prąd oraz zwrot inwestycji.

Umów się na darmową konsultację

info@rawicom.plDofinansowania do fotowoltaiki

Panele słoneczne w Tucholi

Wykonujemy fotowoltaikę dla klientów indywidualnych i biznesowych. Zajmujemy się również montażem domowych i komercyjnych stacji ładowania pojazdów. Możemy podjąć się realizacji większych inwestycji – farm fotowoltaicznych o mocy przekraczającej 50 kWp.

Doskonale znamy rynek w województwie kujawsko-pomorskim. Dzięki temu, możemy jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby lokalnych mieszkańców i przedsiębiorców. Chętnie więc podejmujemy się współpracy z hurtowniami, firmami budowlanymi dekarskimi czy lokalami usługowymi. Możemy również zaproponować usługi dodatkowe takie, jak utwardzanie drogi dojazdowej, kafarowanie, montaż rynien, budowa ogrodzenia czy wykopy i prace ziemne.

Jeżeli planujesz montaż ogniw fotowoltaicznych w Tucholi i okolicach, zapraszamy do kontaktu. Specjaliści Rawicom przedstawią szczegółową ofertę i udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania.

Masz pytania? Umów się na darmową wideo-konsultację. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

+ 48 793 206 207

Umów się na darmową konsultację