Fotowoltaika Podkarpackie

Duże nasłonecznienie w województwie podkarpackim sprawia, że ten region zapewnia doskonałe warunki do działania instalacji fotowoltaicznych. Wysoka produkcja energii powoduje, że inwestycja jest bardzo opłacalna. Jeżeli więc interesują Cię panele słoneczne w podkarpackim, zapraszamy do kontaktu.

Instalacje fotowoltaiczne w podkarpackim

Rawicom to zespół specjalistów w dziedzinie audytu, projektowania i montażu. Szeroka wiedza i bogate doświadczenie pozwalają nam zapewniać kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji. Na podstawie szczegółowego audytu, tworzymy plan instalacji. Projekt jest idealnie dopasowany do lokalizacji i potrzeb użytkowników danego budynku. Następnie, nasi monterzy przechodzą do realizacji. Ich doświadczenie oraz podzespoły renomowanych producentów dają pewność, że instalacja PV będzie wydajnie i bezpieczne służyć swoim użytkownikom przez kilkadziesiąt lat.

Doświadczenie w branży zbieramy od 2006 roku. Wykonaliśmy tysiące realizacji w różnych lokalizacjach i warunkach. Mamy więc pewność, że zawsze proponujemy naszym klientom rozwiązanie optymalne do ich potrzeb. Podejmujemy się zarówno montażu instalacji fotowoltaicznych w domach jednorodzinnych, jak i zakładach produkcyjnych, biurowcach i innych budynkach o wysokim zapotrzebowaniu energetycznym. Współpracujemy również z inwestorami, planującymi budowę farmy fotowoltaicznej oraz stacji ładowania pojazdów elektrycznych.

Fotowoltaika – tania, ekologiczna energia

Średnie nasłonecznienie w województwie podkarpackim wynosi 1100 kWh/m², podczas gdy w większości regionów jest to poniżej 1000 kWh/m². Założenie instalacji fotowoltaicznej na tym obszarze jest więc szczególnie opłacalne. Województwo podkarpackie posiada ogromny potencjał do użytkowania odnawialnych źródeł energii. Działalność naszej firmy przyczynia się do jego wykorzystywania.

Ceny prądu wciąż rosną i nic nie zwiastuje ich spadku. Coraz większa staje się więc popularność paneli fotowoltaicznych. Dają niezależność energetyczną, dlatego rachunki za prąd zostają zredukowane do minimum. Koszt inwestycji zwraca się więc średnio po 6 latach.

Ogniwa fotowoltaiczne przynoszą też korzyści dla środowiska. Podczas ich pracy nie zostają emitowane szkodliwe substancje. Panele pracują cicho, dlatego nie przyczyniają się do zwiększania poziomu hałasu. Ich długa żywotność sprawia też, że z fotowoltaiki nie powstają duże ilości odpadów. Użytkowanie energii słonecznej jest więc korzystne z ekonomicznego i ekologicznego punktu widzenia.

Jeżeli rozważasz panele fotowoltaiczne w podkarpackim, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści udzielą rzetelnych informacji na temat instalacji PV oraz odpowiedzą na wszelkie pytania: