Fotowoltaika Mazowieckie

Firma Rawicom zajmuje się montażem instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski, a nawet za granicą. W ten sposób, przyczyniamy się do rosnącej popularności odnawialnych źródeł energii. Panele słoneczne coraz częściej pojawiają się w polskich miastach i wsiach. Nasze instalacje montujemy również w Warszawie i całym województwie mazowieckim.

Panele fotowoltaiczne w Mazowieckim

Doświadczenie w montażu ogniw fotowoltaicznych zbieramy od 2006 roku. Przez ten czas, udało nam się zdobyć szeroką wiedzę oraz stworzyć zespół ekspertów: audytorów, projektantów oraz monterów. Dzięki temu, każdy etap inwestycji przebiega sprawnie i profesjonalnie.

Nasze działania rozpoczynają się od szczegółowego audytu. Na jego podstawie, tworzymy plan instalacji. Następnie, przeprowadzamy solidny, fachowy montaż. Wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości podzespoły. W połączeniu z doskonale wyszkolonym zespołem daje to pewność, że instalacja będzie trwała i wydajna. Udzielamy również kompleksowej obsługi w kwestiach formalnych. Pomagamy w zdobyciu niezbędnych zezwoleń, ulg i dofinansowań.

Fotowoltaika dla klientów biznesowych

Podejmujemy się instalacji fotowoltaiki na dachach i gruncie. Montujemy panele w domach jednorodzinnych, zakładach przemysłowych, biurowcach czy budynkach użyteczności publicznej. Mamy za sobą tysiące realizacji w różnych lokalizacjach. Dzięki temu, potrafimy w pełni wykorzystać potencjał budynku i dostępną ilość światła słonecznego.

Chętnie podejmujemy się współpracy z hurtowniami, firmami budowlanymi i dekarskimi i lokalami usługowymi. Oferujemy kompleksową obsługę: montaż konstrukcji i modułów na dachu lub gruncie, instalację okablowania z korytami oraz przyłączenie inwerterów zabezpieczeń. Świadczymy też usługi dodatkowe: badanie powierzchni dachu lub gleby, wykopy i prace ziemne, kafarowanie, montaż rynien czy budowę ogrodzenia.

Jeżeli planujesz montaż instalacji fotowoltaicznej w mazowieckim, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści szerzej przedstawią ofertę i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Działamy w następujących miastach: