Fotowoltaika Pomorskie

Firma Rawicom działa na terenie całego kraju, a również za granicą. Zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznych oraz stacji ładowania pojazdów. Jeżeli interesują Cię panele słoneczne w pomorskim, skontaktuj się z nami.

Panele fotowoltaiczne – jak to działa?

Panele są już nieodłącznym elementem krajobrazu polskich miast i wsi. Coraz powszechniejsze wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii jest dobrą wiadomością dla wszystkich, którzy troszczą się o środowisko. Zdecydowaną zaletą fotowoltaiki jest łatwość użytkowania. Jak to naprawdę działa?

Ogniwa fotowoltaiczne łączy się w większe moduły. Pod wpływem światła słonecznego, wytwarzają prąd stały. Zostaje on przekazany do falownika, gdzie przekształca się go na prąd zmienny, który może płynąć w domowych gniazdkach. Nasze instalacje są więc bezobsługowe, co zapewnia łatwość użytkowania.

Instalacje fotowoltaiczne na Pomorzu

Województwo pomorskie jest regionem szczególnym. Wzmożony ruch turystyczny sprawia, że powstają liczne hotele i inne przedsiębiorstwa, które posiadają wysokie zapotrzebowanie na energię elektryczną. Nasze instalacje pozwalają obniżyć rachunki za prąd. Przedsiębiorcy mogą więc zaoszczędzić, dbając jednocześnie o środowisko.

Specjaliści Rawicom zapewniają kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji. Przeprowadzamy audyt, na podstawie którego powstaje plan instalacji. Następnie, zaczynają działać nasi wykwalifikowani monterzy. Udzielamy też wsparcia w kwestiach formalnych takich, jak uzyskiwanie niezbędnych zezwoleń, dofinansowań i ulg.

Doświadczenie w montażu fotowoltaiki zbieramy od 2006 roku. Zbudowaliśmy więc sieć zaufanych dostawców. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości podzespołów. Dzięki temu, mamy pewność, że nasze instalacje przez lata będą efektywnie i bezawaryjnie działać.
Jeżeli interesują Cię panele fotowoltaiczne w pomorskim, zapraszamy do kontaktu. Specjaliści Rawicom udzielą szczegółowych informacji na temat naszej oferty oraz rzetelnie odpowiedzą na wszystkie pytania co do montażu w następujących miastach: