Fotowoltaika Gdańsk

Instalacja fotowoltaiczna od Rawicom w Gdańsku!

Rawicom działa na rynku odnawialnych źródeł energii od lat, dlatego postanowił poszerzyć swoją działalność również o Gdańsk. To w tym miejscu latem pojawia się duża liczba turystów, wynajmujących mieszkania oraz domki letniskowe, jednocześnie zwiększając zapotrzebowanie na energię. Stąd też nasz pomysł na to, by zająć się fotowoltaiką w Gdańsku. Swoją ofertę dostosowaliśmy przede wszystkim do przedsiębiorców i właścicieli ośrodków wypoczynkowych, dla których inwestycja w panele słoneczne w Gdańsku może okazać się strzałem w dziesiątkę. Odpowiedni dobór i wykonanie instalacji mogą zapewnić darmowy prąd na cały okres wakacyjny, zmniejszając koszta prowadzenia działalności. 

Zadbaliśmy także o ciekawą ofertę dla osób indywidualnych. Zależy nam na tym, by każdy dostrzegał możliwości, jakie daje fotowoltaika w Gdańsku. Proponujemy więc wszystkim okolicznym mieszkańcom kompleksową usługę wykonania projektu oraz montażu instalacji fotowoltaicznej w Gdańsku – na domku jednorodzinnym bądź budynku gospodarczym.

Dlaczego warto postawić na panele słoneczne w Gdańsku?

Instalacja fotowoltaiczna w Gdańsku to strzał w dziesiątkę. Od lat mieszkańcy decydują się na korzystanie z alternatywnych źródeł energii nie tylko ze względów oszczędnościowych, ale i ekologicznych. Nadmorskie powietrze dużo zyskuje właśnie dzięki świadomym działaniom mieszkańców. Tylko jak dopasować panele słoneczne w Gdańsku do zmiennej, nadmorskiej pogody? Otóż odpowiedź jest prosta, należy skorzystać z pomocy specjalistów! Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość najnowocześniejszych rozwiązań w branży dają monterom możliwość precyzyjnego dobrania ogniw do potrzeb mieszkańców. Nawet w Gdańsku instalacja fotowoltaiczna może być niesamowicie wydajna i zasilać dom przez cały rok, bez względu na pogodę. A kiedy latem energii będzie za dużo, zawsze można ją odsprzedać, by zimą ewentualnie odkupić z powrotem po niższej cenie, kiedy pogoda nie dopisze.

Umów się na darmową konsultację

info@rawicom.plDofinansowania do fotowoltaiki

Panele słoneczne Gdańsk

W całej instalacji to panele fotowoltaiczne pełnią najważniejszą rolę. Należy je dobrać tak, by pozyskiwały wystarczającą ilość energii ze słońca, zapewniając mieszkańcom stały dostęp do darmowego prądu. Duże doświadczenie oraz zadowoleni klienci utwierdzili nas w tym, że warto inwestować w fotowoltaikę w Gdańsku. Zwłaszcza w bardzo wydajne ogniwa fotowoltaiczne, które nawet w mniej słoneczne dni są w stanie przetwarzać energię.

Są Państwo zainteresowani założeniem naszej instalacji fotowoltaicznej w Gdańsku bądź okolicy? Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, co pozwala nam zagwarantować każdemu klientowi zadowolenie po zakończonych pracach.

Realizacje

Zobacz więcej

Instalacje fotowoltaiczne Gdańsk - opinie klientów

Masz pytania? Umów się na darmową wideo-konsultację. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

+ 48 793 206 207

Umów się na darmową konsultację