Unia Europejska

Fotowoltaika dla firm

Dowiedz się więcej

Generalny wykonawca farm fotowoltaicznych (EPC)

Dowiedz się więcej

Jesteśmy autoryzowanym partnerem grupy

Dlaczego my?

Od 2006 roku projektujemy i instalujemy systemy fotowoltaiczne dla klientów na terenie całego kraju i za granicą. Przez 15 lat montowaliśmy fotowoltaikę na domach jednorodzinnych i dachach firmowych. Od roku 2022 postanowiliśmy skupić się wyłącznie na dużych instalacjach i farmach fotowoltaicznych realizowanych dla firm i gospodarstw rolnych, ponieważ to największy potencjał na poprawę sytuacji polskiej energetyki, obniżenia emisji i poprawę jakości powietrza.

Oferujemy indywidualnie dopasowane instalacje fotowoltaiczne - w każdym projekcie przeprowadzamy audyt energetyczny, dobieramy odpowiednie panele fotowoltaiczne oraz inwertery, które będą w stanie sprostać potrzebom energetycznym konkretnej inwestycji. Sztuka montażu paneli fotowoltaicznych ma duże znaczenie dla żywotności instalacji, dlatego zajmują się tym specjaliści posiadający odpowiednie uprawnienia i wiedzę z zakresu fotowoltaiki.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Prognozowany procent zwrotu z inwestycji

min. 500%

przez 30 lat użytkowania

Liczba ‌zrealizowanych‌ ‌projektów‌

0

od 2006 roku

w Polsce i całej Europie

Zainstalowana moc

ponad 1 GW

instalacji fotowoltaicznych

Ilość instalatorów gotowych do działania

0

oraz 130

w pełni wyposażonych vanów

Zdobyte wyróżnienia

Partnerzy

Dofinansowania dla firm

80%

Nawet 80% dofinansowania do instalacji fotowoltaicznych mogą uzyskać firmy inwestujące w odnawialne źródła energii. Kwota dofinansowania jest zależna od lokalnych programów wsparcia.

25 000 zł

Do 25 000 zł dotacji mogą otrzymać rolnicy w ramach programu Agroenergia. Obejmuje on instalacje fotowoltaiczne o mocy do 50 kWp.

Zapraszamy do kontaktu, nasi doradcy zweryfikują możliwości dofinansowań w Państwa regionie .

Realizacje

Fotowoltaika od Rawicom

Prezentujemy Państwu instalacje fotowoltaiczne, wykonane dla naszych klientów. Tak duża liczba realizacji jest możliwa dzięki zaufaniu, jakim na początku naszej działalności, obdarzyli nas lokalni przedsiębiorcy z okolic Bydgoszczy, Torunia i całego województwa kujawsko-pomorskiego. Dziś wykonujemy instalacje fotowoltaiczne na terenie terenie całej Polski i Europy.

Instalacja fotowoltaiczna dla Twojej firmy

Każdego dnia montujemy panele fotowoltaiczne na dachach firm czy terenach przemysłowych. Zasilanie energią słoneczną obniża rachunki za prąd oraz obniża emisje CO2. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi realizacjami oraz szczegółami oferty.

Rekomendacje

Formularz kontaktowy