Szkolenie sprzętowe w zakresie Charging Discovery System (CDS) we współpracy z firmą Keysight Technologies

Z przyjemnością informuję, że w dniach 26/27 lut. W naszym nowo powstałym Centrum Badań i Rozwoju RAWICOM z siedzibą w Rynarzewie, miało miejsce szkolenie sprzętowe w zakresie Charging Discovery System (CDS) we współpracy z firmą Keysight Technologies.

Szkolenie skupiało się na badaniach testowych w obszarze elektromobilności, zgłębiając najnowsze trendy i technologie.
Jesteśmy podekscytowani, że mogliśmy być gospodarzem szkolenia, które przyniosło ogromną wartość dla uczestników.
Wśród naszych gości znaleźli się przedstawiciele Politechnika Bydgoska, AGH oraz firmy Keysiht Technoligies.

Kluczowe zagadnienia dotyczyły rozwoju infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych oraz testowania systemów V2G (vehicle-to-grid), które stają się coraz bardziej aktualne w kontekście transformacji energetycznej.
Dzięki zaangażowaniu inzynierów z Keysight Technologies uczestnicy mieli okazję zgłębić wiedzę na temat zaawansowanych technologii, które napędzają elektromobilność.

Charging Discovery System (CDS) odgrywa kluczową rolę w sposobie testowania i doskonalenia stacji ładowania samochodów elektrycznych oraz infrastruktury. To było niewątpliwie inspirujące doświadczenie, które pozwoliło na lepsze zrozumienie wyzwań i możliwości związanych z rosnącym sektorem elektromobilności.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i wkład w to wydarzenie!

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o innowacyjnych rozwiązaniach w dziedzinie elektromobilności, zachęcam do zapoznania się z artykułem dr inż. Adama Mrozińskiego :

https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7168293772902948864/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR2ngwTH5R_QsNord8pCT_7F3LhYgHamk4SnuJTKRzW_y-84MqV0qVjqvtc_aem_ZmFrZWR1bW15MTZieXRlcw

#Elektromobilność #ZeroEmisji #SamochodyElektryczne
#LadowanieElektryczne #ZrownowazonyTransport #ZielonaMobilność #EkoMobilność #PrzejścieNaElektrykę #InfrastrukturaLadowania #ElektromobilnaRewoluc