Rawicom S.A. – Twój generalny wykonawca farm fotowoltaicznych i instalacji dla biznesu

Rawicom S.A. to przedsiębiorstwo ze 100-proc. polskim kapitałem, które swoje doświadczenie zdobywa od 2006 r. zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach europejskich. Nasze instalacje można znaleźć od Hiszpanii po Rumunię i od Szwecji po Maltę. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają głęboką wiedzę i doświadczenie w projektowaniu, montażu i utrzymaniu farm fotowoltaicznych oraz instalacji dla biznesu. Nasze portfolio obejmuje tysiące udanych projektów na terenie Polski i Europy. Zbudowaliśmy już ponad 2 GW instalacji. Nasze instalacje fotowoltaiczne spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających inwestorów.

Rawicom S.A. – Generalny Wykonawca farm fotowoltaicznych

Jako firma świadoma odpowiedzialności społecznej i ekologicznej, angażujemy się w promowanie zrównoważonego rozwoju. Rawicom S.A. pozwala swoim klientom wykorzystywać potencjał tkwiący w energii słonecznej, a tym samym – zmniejszać rachunki za energię elektryczną oraz emisję szkodliwych substancji, co przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego i poprawy jakości życia. Pomagamy również swoim inwestorom w uzyskaniu warunków energetycznych jak i w skalkulowaniu ryzyka inwestycji oraz przyszłych zysków. Współpraca z naszymi klientami to dla nas nie tylko realizacja projektów, ale także budowanie długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i partnerskiej współpracy. Dzięki własnemu biuru projektowemu oraz Centrum Badawczo-Rozwojowemu, firma stale doskonali swoje technologie, w tym technologię ładowania pojazdów elektrycznych oraz gromadzenia, wykorzystania i dystrybucji energii elektrycznej.

W związku z dynamicznym rozwojem, bardzo dobrymi wynikami finansowymi oraz nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi firma została uhonorowana prestiżowymi nagrodami, m.in. w 2021 roku Gazelą Biznesu 2021, zajmując w tym prestiżowym rankingu Pulsu Biznesu 1. miejsce w województwie kujawsko-pomorskim i 4. miejsce w Polsce. Zostaliśmy również wyróżnieni Gazelami Biznesu w latach 2022 i 2023, Diamentami Forbsa w latach 2021, 2022 i 2023 oraz konkursie Pracodawca Pomorza i Kujaw 2022.

Od samego początku naszej działalności kierujemy się misją wspierania transformacji energetycznej poprzez dostarczanie innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań opartych na energii słonecznej. Jako firma dążąca do perfekcji, nieustannie dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług naszym klientom. Dzięki tym wszystkich atutom jesteśmy jednym z wiodących generalnych wykonawców farm fotowoltaicznych oraz instalacji dla biznesu. Sprawdzimy się również u Ciebie.

Zapraszamy do współpracy w budowie Twojej farmy fotowoltaicznej!

e-mail: adam@rawicom.pl