RAWICOM na targach InterSolar w Monachium!

Z wielką radością ogłaszamy, że nasza firma będzie uczestniczyć w prestiżowych targach InterSolar w Monachium już w tym tygodniu! Będziemy dostępni dla Was w środę i czwartek, gotowi do rozmów o najnowszych trendach w branży fotowoltaicznej oraz naszych innowacyjnych rozwiązaniach.

InterSolar to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży energii słonecznej na świecie. Targi te przyciągają ekspertów, innowatorów i liderów z całego globu, oferując platformę do wymiany wiedzy, prezentacji najnowszych technologii i nawiązywania cennych kontaktów biznesowych. To doskonała okazja, aby poznać najnowsze trendy w fotowoltaice i zobaczyć na własne oczy innowacyjne rozwiązania, które kształtują przyszłość energii odnawialnej.

Serdecznie zapraszamy do umawiania spotkań z naszym zespołem. To doskonała okazja, aby porozmawiać o możliwościach współpracy oraz poznać nasze najnowsze projekty.

Chcecie dowiedzieć się więcej? Skontaktujcie się z nami i umówcie spotkanie już dziś! Czekamy na Was na targach InterSolar!

Do zobaczenia w Monachium! 🌞🔋

#RAWICOM #InterSolar #Monachium #Fotowoltaika #Innowacje #SpotkajmySię