Instalacje fotowoltaiczne dla klientów indywidualnych

Dlaczego warto?

Oszczędność i niezależność

Dzięki fotowoltaice Państwa rachunki za prąd mogą obniżyć się nawet o 100%. Długoterminowo daje to dużą niezależność – stale podnoszące się ceny prądu nie będą już istotne.

Pełen zwrot inwestycji

Z doświadczenia naszych klientów wynika, że ilość zaoszczędzonych pieniędzy na rachunkach za prąd przewyższa kwotę wydaną na fotowoltaikę już po 6 latach od montażu. Później to czysty zysk.

Dofinansowania i raty

Obecne zachęty rządowe dla klientów indywidualnych to 5000 zł dotacji z programu Mój prąd oraz ulga od podatku dochodowego – 17% lub 32%. Dodatkowo, jeżeli Państwu wygodniej, umożliwiamy niskooprocentowane finansowanie ratalne. Formalności? Proszę zostawić to naszym doradcom.

Gwarancja i serwis

Do dyspozycji mamy profesjonalny serwis i oferujemy 25 lat gwarancji na sprawne działanie paneli, by mieć pewność, że Państwa instalacja będzie działać bez zarzutu. Stosowane przez nas najwyższej jakości komponenty i zabezpieczenia pozwalają Państwu spać spokojnie.

Ekologia

Przejście gospodarstwa domowego na energię odnawialną to odpowiedzialny wybór i ważny krok w kierunku ochrony środowiska.

Dlaczego RAWICOM?

200 instalatorów

45 vanów

20 specjalistów w biurze

Jesteśmy firmą działającą na rynku fotowoltaiki nieprzerwanie od 2006 roku. Na początku jako działalność gospodarcza jednoosobowa, później jako duży i wykwalifikowany zespół specjalistów gotowy do pracy na terenie całej Polski.

Z nami mogą mieć Państwo pewność, że gwarancja zostanie dotrzymana. Doładowaliśmy energią słoneczną setki dachów, dzięki czemu wiemy, co działa najlepiej w praktyce. Decydując się na inwestycję w fotowoltaikę, warto stawiać na profesjonalizm i doświadczenie.

Niezawodne podzespoły

Do naszych instalacji wykorzystujemy komponenty światowej klasy producentów, które od lat wiodą prym pod kątem bezawaryjności i wydajności.

Realizacje

Zobacz więcej

Masz pytania? Umów się na darmową wideo-konsultację. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

+ 48 793 206 207

Formularz kontaktowy