Domowe stacje ładowania samochodów elektrycznych

Ekologia w parze z wygodą – domowa stacja ładowania samochodów

 

Większość pojazdów elektrycznych jest ładowanych w domu. To logiczna i komfortowa sytuacja, ponieważ ładowanie samochodu w miejscu, w którym spędza się większość czasu, jest bezproblemowe i nie pochłania dodatkowego czasu. Ty spokojnie śpisz, a Twoje auto nabiera energii dzięki zamontowanej przez nas stacji ładowania.

 

Pełna gama rozwiązań AC i DC

 

Stawiamy na sprawdzone rozwiązania. Wybieramy dla naszych klientów domowe stacje ładowania samochodów elektrycznych renomowanych europejskich producentów – Circontrol (na rynku od 1997) oraz DBT (1992).

W przypadku zainteresowania pełną ofertą naszych urządzeń, lub doborem odpowiedniego rozwiązania dla Twojego samochodu, zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.

Fotowoltaika w zestawie ze stacją wallbox

 

Dzięki naszemu pakietowi  masz szansę zaoszczędzić podwójnie. Jesteś zainteresowany kompleksowym ekologicznym zestawem instalacji fotowoltaicznej wraz z domową stacją ładowania do Twojego samochodu? W takich przypadkach jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie specjalną ofertę. Samowystarczalny zestaw energetyczny – fotowoltaika i domowa stacja ładowania samochodu – cena na pewno zaskoczy Cię pozytywnie.

Dbaj o środowisko wykorzystując potencjał energetyki odnawialnej w swoim domu. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą.

Realizacje

Zobacz więcej

Masz pytania? Umów się na darmową wideo-konsultację. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

+ 48 793 206 207

Formularz kontaktowy