Fotowoltaika Białystok

Instalacja fotowoltaiczna od Rawicom w Białymstoku!

Zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju. Działamy m. in. na terenie Podlasia. Jeżeli więc zastanawiasz się nad panelami fotowoltaicznymi w Białymstoku, skontaktuj się z nami.

Panele fotowoltaiczne w Białymstoku

Podlasie to region, w którym prężnie rozwijają się rolnictwo i liczne sektory przemysłu takie, jak maszyny rolnicze, tekstylia czy obróbka drewna. Wciąż rośnie więc zapotrzebowanie energetyczne. Celem naszej firmy jest zwiększanie dostępu do czystej, ekologicznej energii ze słońca. Zajmujemy się więc montażem paneli fotowoltaicznych, dających naszym klientom niezależność energetyczną.

Doświadczenie w branży zdobywamy od 2006 roku. Przez ten czas, wykonaliśmy tysiące realizacji w różnych warunkach i lokalizacjach. Nasi specjaliści w dziedzinie projektowania tworzą instalacje, idealnie dopasowane do miejsca i zapotrzebowania energetycznego. Dzięki temu, inwestycja pozwala do minimum zredukować rachunki za prąd i zwraca się średnio po 6 latach. Jest to bardzo krótki czas, biorąc pod uwagę, że zapewnia dostęp do taniej, ekologicznej energii na wiele lat.

Umów się na darmową konsultację

info@rawicom.plDofinansowania do fotowoltaiki

Panele słoneczne Białystok

Zajmujemy się montażem paneli słonecznych na gruncie oraz dachach domów jednorodzinnych, biurowców, zakładów produkcyjnych czy budynków użyteczności publicznej. Jesteśmy więc w stanie stworzyć zarówno małą instalację na potrzeby niewielkiej rodziny, jak i farmę fotowoltaiczną o mocy przekraczającej 50 kWp.

Fotowoltaika to przede wszystkim oszczędność. Zredukowane koszty energii elektrycznej pozwalają przedsiębiorcom na dalszy rozwój. Założenie instalacji PV jest też korzystne dla środowiska. Słońce to jedno z najbogatszych odnawialnych źródeł energii. Korzystanie z paneli fotowoltaicznych nie powoduje powstawania szkodliwych związków ani nie zwiększa poziomu hałasu. Jest to więc metoda produkowania energii bezpieczna dla ludzi, zwierząt i środowiska.

Przejście na energię ze słońca to rozwiązanie korzystne ze względów ekonomicznych i ekologicznych. Jeżeli interesują Cię panele słoneczne w Białymstoku, skontaktuj się z nami.

Instalacje fotowoltaiczne Białystok - opinie klientów

Masz pytania? Umów się na darmową wideo-konsultację. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

+ 48 793 206 207

Umów się na darmową konsultację