Fotowoltaika Częstochowa

Instalacja fotowoltaiczna od Rawicom w Częstochowie!

Firma Rawicom zajmuje się montażem instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju. Świadczymy nasze usługi również w województwie śląskim. Jeśli więc interesują Cię panele słoneczne w Częstochowie i okolicach, skontaktuj się z nami.

Panele słoneczne – inwestycja w tanią energię

Ogniwa fotowoltaiczne to inwestycja, która bardzo często zwraca się już po kilku latach. Prosument musi uiszczać wyłącznie opłaty stałe. Rachunki za energię elektryczną zostają więc zredukowane do minimum. Inwestycja przynosi korzyści przez kilkadziesiąt lat, ponieważ zapewnia dostęp do czystej i taniej energii. Ma to szczególne znaczenie w przypadku przedsiębiorców. W różnego rodzaju biurowcach i zakładach produkcyjnych, zużycie energii elektrycznej jest naprawdę wysokie. Montaż fotowoltaiki pozwala zaoszczędzić środki, które można przeznaczyć na dalszy rozwój firmy.

Instalacja PV jest też doskonałym rozwiązaniem dla osób, które troszczą się o środowisko naturalne. Posiadanie fotowoltaiki daje niezależność energetyczną. Nie trzeba więc polegać na szkodliwych dla środowiska elektrowniach węglowych. Są one jednym z głównych źródeł zanieczyszczeń dostających się do atmosfery. Panele są przyjazne dla środowiska, ponieważ wykorzystują jedno z najbogatszych odnawialnych źródeł energii: słońce.

Umów się na darmową konsultację

info@rawicom.plDofinansowania do fotowoltaiki

Instalacje fotowoltaiczne w Częstochowie

Nasi specjaliści to prawdziwi eksperci w dziedzinach audytu, projektowania oraz montażu. Dzięki temu, mamy pewność, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Fachowcy Rawicom potrafią stworzyć zarówno niewielką instalację PV na potrzeby domu jednorodzinnego, jak i farmę fotowoltaiczną o mocy przekraczającej 50 kWp. Zbierane od 2006 roku doświadczenie pozwala nam odpowiadać na potrzeby wszystkich klientów. Zajmujemy się montażem paneli na dachach oraz gruncie. Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych. Otwieramy więc nowe perspektywy rozwoju przed mieszkańcami województwa śląskiego oraz przedsiębiorcami, działającymi w tym regionie.

Jeżeli zastanawiasz się nad przejściem na energię ze Słońca, skontaktuj się z nami. Specjaliści Rawicom udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania oraz szczegółowo przedstawią naszą ofertę.

Masz pytania? Umów się na darmową wideo-konsultację. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

+ 48 793 206 207

Umów się na darmową konsultację