Fotowoltaika Katowice

Instalacja fotowoltaiczna od Rawicom w Katowicach!

Oferujemy montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski, a także za granicą. Obsługujemy m. in. województwo śląskie. Jeżeli więc interesują Cię panele fotowoltaiczne w Katowicach lub okolicy, skontaktuj się z nami.

Panele słoneczne w Katowicach

Firma Rawicom zapewnia kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji. Przeprowadzamy kompleksowy audyt. Możemy więc stworzyć plan instalacji, dostosowany do potrzeb konkretnego budynku. Realizacją zajmują się doświadczeni monterzy, dlatego mamy pewność, że instalacja jest zamontowana stabilnie i bezpiecznie. Nasi klienci otrzymują też pomoc w zdobyciu zezwoleń i dofinansowań.

Podejmujemy się montażu ogniw fotowoltaicznych w domach, biurowcach, zakładach produkcyjnych czy budynkach użyteczności publicznej. Nasi projektanci tworzą instalacje, dostosowane do potrzeb energetycznych oraz lokalizacji. Zajmujemy się montażem paneli na dachu oraz gruncie. Realizujemy również większe inwestycje: farmy fotowoltaiczne
o mocy przekraczającej 50 kWp.

Umów się na darmową konsultację

info@rawicom.plDofinansowania do fotowoltaiki

Bezpieczne instalacje fotowoltaiczne

Do stworzenia najwyższej jakości fotowoltaiki niezbędne są solidne podzespoły. Współpracujemy więc wyłącznie z renomowanymi producentami takimi, jak SolarEdge, LG Solar czy Axitec. Połączenie niezawodnych podzespołów z wiedzą i doświadczeniem naszego zespołu to gwarancja usług na najwyższym poziomie.

Montaż ogniw fotowoltaicznych to jednorazowy koszt, który przynosi korzyści przez kilkadziesiąt lat. Inwestycja bardzo często zwraca się już po kilku latach, ponieważ rachunki za energię elektryczną zostają zredukowane do minimum. Nie można zapominać również o możliwości uzyskania ulgi lub dofinansowania. Fotowoltaika zapewnia dostęp do taniej, ekologicznej energii na wiele lat. Jej popularność w ogromnej mierze wynika więc z oszczędności, a także dbałości o środowisko naturalne.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych montażem paneli fotowoltaicznych w Katowicach. Specjaliści Rawicom odpowiedzą na wszystkie pytania oraz przedstawią szczegóły naszej oferty.

Masz pytania? Umów się na darmową wideo-konsultację. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

+ 48 793 206 207

Umów się na darmową konsultację