Fotowoltaika Kielce

Instalacja fotowoltaiczna od Rawicom w Kielcach!

Firma Rawicom działa na terenie całej Polski, a także poza jej granicami. Wykonujemy również realizacje na terenie województwa świętokrzyskiego. Jeżeli więc rozważasz montaż fotowoltaiki w Kielcach lub okolicach, skontaktuj się z nami.

Panele słoneczne w Kielcach

Kielce to centrum gospodarcze województwa świętokrzyskiego. W regionie znajdują się siedziby wielu dużych firm działających m. in. w przemyśle drzewnym, chemicznym, budowlanym czy spożywczym. Dynamiczny rozwój powoduje rosnące zapotrzebowanie na energię elektryczną. Otwierają się więc szerokie możliwości wykorzystywania odnawialnych źródeł energii. Do najbogatszych z nich należy słońce. Stąd wynika coraz większa popularność paneli fotowoltaicznych. Naszym celem jest zapewnienie dostępu do taniej, ekologicznej energii jak największej liczbie osób. Jest to korzystne nie tylko z ekonomicznego punktu widzenia, ale też ze względu na środowisko naturalne.

Rawicom to zespół specjalistów, posiadających szeroką wiedzę i bogate doświadczenie. Zapewniamy więc naszym klientom kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji. Przeprowadzamy szczegółowy audyt, na podstawie którego powstaje plan instalacji. Następnie, nasi monterzy zajmują się realizacją. Ich doświadczenie oraz podzespoły najwyższej jakości dają pewność, że panele będą bezpiecznie i wydajnie działać przez kilkadziesiąt lat.

Umów się na darmową konsultację

info@rawicom.plDofinansowania do fotowoltaiki

Fotowoltaika dla domu i przedsiębiorstwa

Doświadczenie zbieramy od 2006 roku. Wykonaliśmy więc tysiące realizacji o różnej mocy i lokalizacji. Zajmujemy się montażem paneli na gruncie oraz dachach domów jednorodzinnych, zakładów produkcyjnych, biurowców i budynków użyteczności publicznej. Nasi projektanci tworzą instalacje, dostosowane do zapotrzebowania energetycznego oraz lokalizacji. Dzięki temu, w pełni wykorzystujemy dostępne w danym miejscu natężenie światła słonecznego. Rachunki za energię elektryczną zostają zredukowane do minimum, a inwestycja się zwraca. Ma to szczególne znaczenie w przypadku przedsiębiorstw, gdzie zapotrzebowanie na energię elektryczną jest naprawdę wysokie.

Zajmujemy się również realizacją większych inwestycji: farm fotowoltaicznych o mocy przekraczającej 50 kWp. Popularyzujemy również wykorzystanie energii elektrycznej w transporcie. Oferujemy więc montaż domowych i komercyjnych stacji ładowania pojazdów. Wspieramy wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii, które otwierają nowe perspektywy przed przedsiębiorcami i klientami indywidualnymi.

Interesują Cię panele fotowoltaiczne w Kielcach lub okolicach? Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści udzielą wszystkich niezbędnych informacji oraz przedstawią szczegóły oferty.

Umów się na darmową konsultację

info@rawicom.plDofinansowania do fotowoltaiki

Masz pytania? Umów się na darmową wideo-konsultację. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

+ 48 793 206 207

Umów się na darmową konsultację