Fotowoltaika Kraków

Instalacja fotowoltaiczna od Rawicom w Krakowie!

Firma Rawicom zajmuje się montażem instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski, a także za granicą. Jednym z obszarów naszej działalności jest Małopolska. Jeżeli więc zastanawiasz się nad założeniem paneli fotowoltaicznych w Krakowie lub okolicach, skontaktuj się z nami.

Panele słoneczne w Krakowie

Doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznych zbieramy od 2006 roku. Mamy więc za sobą tysiące realizacji w różnych warunkach i lokalizacjach. Działamy zarówno na terenie wsi, jak i dużych miast. Nasi projektanci tworzą instalacje, które w pełni wykorzystują światło słoneczne dostępne w danej lokalizacji. Ogniwa fotowoltaiczne działają wydajnie nawet w gęstej, miejskiej zabudowie.

Zespół Rawicom to specjaliści doświadczeni w zakresie audytu, projektowania i montażu. Nasi klienci otrzymują więc kompleksową obsługę na każdym etapie inwestycji. Udzielamy wsparcia również w kwestiach formalnych podczas zdobywania zezwoleń, dofinansowań i ulg. Zadaniem klienta jest więc wyłącznie oczekiwanie na obniżenie rachunków za prąd do minimum oraz zwrot inwestycji. Jednorazowy koszt daje więc dostęp do taniej, bezpiecznej energii na wiele lat.

Umów się na darmową konsultację

info@rawicom.plDofinansowania do fotowoltaiki

Fotowoltaika – inwestycja w ekologiczną energię

Rosnąca popularność ogniw fotowoltaicznych wynika ze względów ekonomicznych, ale też ekologicznych. Korzystanie z odnawialnych źródeł energii pozwala uniezależnić się od tradycyjnych elektrociepłowni węglowych. Instalacje fotowoltaiczne nie emitują do atmosfery szkodliwych związków. Ma to znaczenie szczególnie w dużych miastach takich, jak Kraków. Praca paneli słonecznych jest też bardzo cicha. Nie przyczynia się więc do zwiększania poziomu hałasu, co jest istotne w zatłoczonych aglomeracjach miejskich.

Kraków to miasto posiadające ogromny potencjał biznesowy. Rozwój wiąże się jednak z rosnącym zapotrzebowaniem energetycznym. Celem działalności naszej firmy jest zwiększanie dostępności energii z odnawialnych źródeł. Fotowoltaika sprawia, że postęp może iść w parze z troską o środowisko.

Panele PV to inwestycja przynosząca korzyści przez dziesiątki lat. Jeżeli więc rozważasz montaż instalacji fotowoltaicznej w Krakowie, skontaktuj się z nami. Specjaliści Rawicom odpowiedzą na wszystkie pytania i przedstawią szczegóły naszej oferty.

Instalacje fotowoltaiczne Kraków - opinie klientów

Masz pytania? Umów się na darmową wideo-konsultację. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

+ 48 793 206 207

Umów się na darmową konsultację