Fotowoltaika Łabiszyn

Firma Rawicom oferuje montaż instalacji fotowoltaicznych oraz stacji ładowania pojazdów na obszarze całej Polski, a nawet za granicą. Nasza siedziba znajduje się w Łabiszynie. Działalność rozpoczynaliśmy od województwa kujawsko-pomorskiego. Ten region wciąż ma więc dla nas istotne znaczenie.

Instalacje fotowoltaiczne w Łabiszynie

Działamy od 2006 roku, dlatego jesteśmy firmą z doświadczeniem. Przez ten czas, stworzyliśmy tysiące instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych i biznesowych. Udało nam się stworzyć zespół specjalistów ds. audytu, projektowania oraz montażu. Dzięki temu, oferujemy klientom kompleksową obsługę.

Jeżeli mieszkasz w okolicach Łabiszyna i zastanawiasz się nad przejściem na fotowoltaikę, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przeprowadzą szczegółowy audyt. Na jego podstawie, powstanie wstępny plan instalacji. Zajmiemy się również wszelkimi formalnościami takimi, jak pozwolenia, dofinansowania czy ulgi. Zapewniamy także dobór komponentów i zabezpieczeń oraz solidny montaż. Klient może tylko czekać, aż rachunki za energię elektryczną spadną, a inwestycja się zwróci.

Umów się na darmową konsultację

info@rawicom.plDofinansowania do fotowoltaiki

Dlaczego warto zainstalować panele fotowoltaiczne?

Rosnąca popularność paneli słonecznych nie jest przypadkowa. Nasze instalacje są przede wszystkim opłacalne ekonomicznie. Średni czas zwrotu inwestycji to obecnie zaledwie ok. 6 lat. Ogniwa fotowoltaiczne dają też niezależność od rosnących wciąż cen prądu. Instalacja jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie ekologię. Słońce to niewyczerpalne źródło energii. Instalacja przestaje produkować energię dopiero po zmroku. Działa nawet w pochmurne dni, dlatego instalacja jest opłacalna w polskim klimacie. Panele fotowoltaiczne są więc połączeniem oszczędności i dbałości o środowisko naturalne.

Działalność naszej firmy opiera się na sieci sprawdzonych dostawców, audytorów, projektantów i instalatorów. Dzięki temu, z powodzeniem montujemy fotowoltaikę w Łabiszynie oraz innych miejscowościach na terenie całej Polski, a nawet za granicą.

Masz pytania? Umów się na darmową wideo-konsultację. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

+ 48 793 206 207

Umów się na darmową konsultację