Fotowoltaika Łódź

Instalacja fotowoltaiczna od Rawicom w Łodzi!

Firma Rawicom działa w całej Polsce oraz poza granicami kraju. Wykonujemy realizacje zarówno na terenach wiejskich, jak i aglomeracjach miejskich. Jeżeli więc interesują Cię panele fotowoltaiczne w Łodzi i okolicach, skontaktuj się z nami.

Panele słoneczne w Łodzi

Łódź to jedno z największych polskich miast. Posiada więc ogromny potencjał w kwestii wykorzystywania odnawialnych źródeł energii. Podejmujemy się montażu instalacji fotowoltaicznych na gruncie oraz dachach domów jednorodzinnych, zakładów produkcyjnych, biurowców czy budynków użyteczności publicznej. Eksperci Rawicom potrafią więc zaprojektować instalację, idealnie dopasowaną do lokalizacji oraz zapotrzebowania energetycznego.

Nasi klienci otrzymują kompleksową obsługę na wszystkich etapach inwestycji: od audytu, przez plan instalacji, aż po montaż. Udzielamy również pomocy w kwestiach formalnych podczas załatwiania pozwoleń, ulg i dofinansowań. Domowe instalacje fotowoltaiczne są też objęte 25-letnią gwarancją. Dodatkowo, w cenie usługi znajduje się profesjonalny serwis. Właściciel instalacji nie musi więc obawiać się problemów technicznych. Nasi klienci mogą spokojnie czekać, aż rachunki za energię elektryczną zostaną zredukowane do minimum, a inwestycja się zwróci

Umów się na darmową konsultację

info@rawicom.plDofinansowania do fotowoltaiki

Fotowoltaika dla klientów indywidualnych i biznesowych

Zajmujemy się montażem ogniw fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych i biznesowych. Chociaż instalacje PV coraz częściej pojawiają się na dachach domów, ich potencjał w biznesie wciąż nie jest w pełni wykorzystany. Naszym celem jest więc zapewnianie coraz większej liczbie przedsiębiorców dostępu do taniego, ekologicznego prądu. Obniżone koszty energii elektrycznej pozwalają zaoszczędzić środki, które następnie można przeznaczyć na rozwój działalności. Panele słoneczne otwierają więc przed przedsiębiorcami nowe możliwości.

Zajmujemy się również budową farm fotowoltaicznych o mocy przekraczającej 50 kWp. Podejmujemy się więc współpracy z inwestorami, zainteresowanymi produkcją i dystrybucją wyprodukowanej energii do sieci elektroenergetycznej. Firma Rawicom oferuje również montaż domowych i komercyjnych stacji ładowania pojazdów. Wspieramy więc rosnącą popularność ekologicznych samochodów, zasilanych prądem elektrycznym.

Założenie fotowoltaiki to inwestycja, która daje korzyści na lata. Jeśli więc rozważasz przejście na tanią, bezpieczną energię, zapraszamy do kontaktu.

Masz pytania? Umów się na darmową wideo-konsultację. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

+ 48 793 206 207

Umów się na darmową konsultację