Fotowoltaika Olsztyn

Obszar działalności firmy Rawicom obejmuje całą Polskę, a nawet wykracza poza granice kraju. Zajmujemy się montażem instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jeśli więc zastanawiasz się nad założeniem paneli słonecznych w Olsztynie i okolicach, zapraszamy do kontaktu.

Fotowoltaika dla domu i biznesu

Rawicom to specjaliści w dziedzinie audytu, projektowania i montażu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam kompleksowo obsługiwać naszych klientów. Zajmujemy się realizacją inwestycji od audytu, przez projekt, aż do montażu. Udzielamy również pomocy podczas starania o niezbędne zezwolenia, dofinansowania i ulgi.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie: fotowoltaiką zajmujemy się od 2006 roku. Nasza wiedza jest więc poparta tysiącami realizacji, które mamy za sobą. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i biznesowymi. Tworzymy więc instalacje fotowoltaiczne na potrzeby domów jednorodzinnych, ale też zakładów produkcyjnych, biurowców czy budynków użyteczności publicznej. Dzięki doświadczeniu, potrafimy zaproponować każdemu klientowi najlepsze rozwiązania dla danego zapotrzebowania energetycznego i lokalizacji.

Umów się na darmową konsultację

info@rawicom.plDofinansowania do fotowoltaiki

Fotowoltaika – korzyści z inwestycji

Ogniwa fotowoltaiczne produkują tanią, bezpieczną i ekologiczną energię. Osiągnięcie niezależności energetycznej pozwala uniknąć wysokich opłat za prąd. Rachunki zostają zredukowane do minimum, dlatego inwestycja szybko się zwraca. Doświadczenia naszych klientów pokazują, że dzieje się to średnio po 6 latach. Fotowoltaika daje dostęp do taniej energii na kilkadziesiąt lat.

Montaż paneli fotowoltaicznych jest korzystny również z ekologicznego punktu widzenia. Instalacja nie emituje do atmosfery gazów cieplarnianych ani innych szkodliwych substancji. Jej praca jest bardzo cicha, dzięki czemu nie przyczynia się do wzrostu poziomu hałasu. Ma to znaczenie szczególnie w miastach wojewódzkich takich, jak Olsztyn. Żywotność paneli słonecznych to ponad trzydzieści lat, dlatego produkcja odpadów z produkcji energii ze słońca jest bardzo niska.

Jeżeli interesują Cię panele fotowoltaiczne w Olsztynie, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przedstawią szczegóły oferty i odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące fotowoltaiki.

Masz pytania? Umów się na darmową wideo-konsultację. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

+ 48 793 206 207

Umów się na darmową konsultację